Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie słuchawki douszne do telefonu kom. z mp3?

adi87 04 Lut 2007 23:52 10502 38
  • #31 04 Lut 2007 23:52
    milena_m
    Poziom 10  

Mala przerobka w photoshopie i beda jak EP 630 ;)

• #32 02 Mar 2007 09:31
    lElektryk
    Poziom 18  

Ja też się podczepie do tematu :P
    Chcę sobie kupić słuchawki do telefonu (SE D750i) tylko zastanawiam się jakie. Rozpatrywałem takie możliwości:

przejściówka za 5zł + EP-630 (podobno fajne)
    przejściówka za 5zł + SparkPlug (Wszędzie gdzie znalazłem coś o nich, to występowało słowo "Frankenstein":D)
    HPM-70 (Sony Ericssona wie ktoś jak one grają?)

a może jakieś nauszne?
    Zależy mi przede wszystkim na niskich tonach i żeby w tramwaju było słychać muzykę. Cena tak do 60-70zł

• #33 02 Mar 2007 14:32
    humanvit
    Poziom 10  

Nie wiem, czy podjales juz decyzje, ale oststnio znajomy zastanawial sie nad sluchawkami do Noki Ncostam. W koncu kupil ep-630 i mowil, ze jest zadowolony bo ladnie mu graja.

• #34 10 Mar 2007 10:19
    Cyborg_3D
    Poziom 21  

@lElektryk

HPM-70 od Sony Ericssona, to to samo co Creative EP-630, albo Sony EX-71. :) Wiec grają tak samo.

A z nausznych? To tylko AKG k26p dla Ciebie.

• #35 11 Mar 2007 08:35
    lElektryk
    Poziom 18  

Znalazłem jednak jakieś sony (dostałem za darmo) MDR-023 i nawet fajnie grają tylko trochę cicho;) Narazie będę słuchał na nich, nie będę kupywał innych. Dzięki za odpowiedź. Pozdro

• #36 10 Kwi 2007 10:11
    cisek90
    Poziom 2  

ejj połowa ludzi którzy tu piszą nie słuchali sparkplugów a piszą pierdoly cytując wypowiedzi innych uzytkownikow. Krótko: Sparkplugi to świetne słuchawki które przenoszą idealnie niskie!!!! oraz czyściuteńkie wysokie tony, (choć niektorzy mowią ze wogóle ich nie ma hahahaha) ostatnio porównywałem je do thomsonów kumpla za 80zł i tamte robią lipe to one nie przenoszą wysokich tonów wogole i bass jest "plastikowy" a w kossach realistyczny, niewiem jakie macie playery i ustawiony EQ na nich ale ja mam Creative FX100 i z tymi sluchawkami nie znam narazie nikogo komu gra tak pięknie, a słuchawki bardzo dobrze sie trzymają biegam w nich i nigdy nie poruszyły sie nawet 1mm, pozdro ;]

• #37 28 Kwi 2007 13:44
    Cyborg_3D
    Poziom 21  

@Cisek90.

Buahahahhahahaha... :D Człowieku, jak Ty miales porównanie na takim odtwarzaczu i do takich słuchawek jak jakies thomsony, to sie nie dziw ze Sparki to dla Ciebie 'Mistszostfo'.

Pozdrawiam i dziękuje za ogromną poprawe humoru. :)

• #38 02 Maj 2007 17:48
    cisek90
    Poziom 2  

lol:| no to chyba proste ze sparkplugi sa lepsze niz te thomsony dlatego nie ma co przeplacac, a graja bardzo ladnie, ale jak masz odtwarzacz noname z allegro to juz nie moja sprawa;]

• #39 04 Maj 2007 18:45
    Cyborg_3D
    Poziom 21  

Młody Człowieku.

Mam styczność z dość bardzooo drogim, audiofilskiem wręcz sprzętem. Wiec nie ucz mnie niczego o jakości dźwięku. ;-)

A jezeli interesuje Cie jakie mam odtwarzacze przenośne, to chętnie Ci odpowiem. Rio Karma, iRiver H10, oraz iAudio X5L.

A co do sluchawek jakimi prosperuje to Grado SR60 z nausznych, i z dokanałowych Shure e5c.

Wiec, radze Ci zamilknąć w kwestii jakości dźwięku.

Pozdrawiam.

Szukaj w 5mln produktów