Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirpool AWT 8123 D - otworzył się bęben

sztuka1 04 Wrz 2006 10:38 5326 6
  • #1 04 Wrz 2006 10:38
    sztuka1
    Poziom 1  

Witam,
    w pralce Whirpool- ładowanej z góry, w trakcie ostatniego wirowania otworzył się bęben. Szczęście, że ktoś był w domu, gdyż pokrywa bębna otworzyła się, a wygięta blacha zablokowała dalszą pracę pralki, choć silnik nadal pracował. Bęben zniszczony, kilka elementów plastikowych i metalowych (nie wiem gdzie się wcześniej znajdowały) odpadła. W Serwisie, po opisaniu tego przypadku, powiedziano nam, że są dwie możliwości, dlaczego tak się stało. Ale też w jednym i drugim przypadku, wina leży po naszej stronie, więc ich odpowiedzialność jest żadna. Po pierwsze, pokrywa bębna źle została zamknięta (jest to niemożliwe, gdyż otworzyła sie na końcu prania, a nie na początku!), a po drugie - PRANIE ZOSTAŁO ŹLE UŁOŻONE!. Nie pomogły argumenty, że zawsze w ten sam sposób wkładałam ubrania.
    Czy w takim przypadku mogę coś zrobić z tą pralką? Korzystałam z niej 5 lat - to chyba trochę za mało, jeśli wziąć pod uwagę markę i cenę.
    Dziękuję za radę

1 6
  • #2 04 Wrz 2006 10:55
    112828
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 04 Wrz 2006 12:48
    PS 663S BIO
    Poziom 31  

sztuka1 napisał:
    - to chyba trochę za mało, jeśli wziąć pod uwagę markę i cenę.

Właśnie biorąc to pod uwagę najlepiej będzie wystawić to g**** na śmietnik ;)

1
  • #4 05 Wrz 2006 08:38
    luk_jag
    Specjalista AGD

do wymiany bęben, łożyska i pewnie grzałka.Jedny słowem zgadzam się z przedmówcą i radzę wystawić ją pod śmietnik.
    To są właśnie pralki ładowane od góry.Szroty jakich mało.
    [/img]

0
  • #5 05 Wrz 2006 14:16
    PS 663S BIO
    Poziom 31  

luk_jag napisał:

[/img]

To są właśnie pralki ładowane od góry marki Łerpul :? Niektóre modele, produkowane przez firmy inne niż Łerpul, są OK :)

0
  • #6 05 Wrz 2006 16:33
    eeban
    Specjalista AGD

PS 663S BIO napisał:
    luk_jag napisał:

[/img]

To są właśnie pralki ładowane od góry marki Łerpul :? Niektóre modele, produkowane przez firmy inne niż Łerpul, są OK :)

po ewentualnej naprawie dalej to będzie tykającą bombą

Whirpool AWT 8123 D - otworzył się bęben

0
  • #7 04 Mar 2007 16:17
    GRZ 20
    Poziom 10  

Właśnie czytam o whirpoolach i jestem zaskoczony
    pamiętam Whirpool i Candy to były najlepsze marki a teraz wychodzi na to że to szmelc

0