Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[K750i] Zmiana operatora - zmiana strony startowej WAP

Trabi 04 Wrz 2006 20:39 678 2
  • #1 04 Wrz 2006 20:39
    Trabi
    Poziom 36  

Witam.
    Mam tel jak w temacie, fabrycznie z Orange. W menu ma to co widzicie na screenie.

[K750i] Zmiana operatora - zmiana strony startowej WAP

Przesiadłem się z "POP" na "Sami-Swoi" (Wiśniewski rulez! :D /żartuję ;)/ ). Wszysto cacy, skonfigurowałęm sobie tel wg. konfigów na stroniue PLUS-a. Sęk w tym, że żeby wejść w przeglądarkę, muszę przejść przez "Orange World", tam wybrać WAP i dopiero przerzuca mnie do stronki Plusa.
    Tu rodzi się pytanie:
    Jak wywołać przeglądarkę żeby weszła od razu na stronę PLUSa a nie na około przez Orange? Jest taka mozliwość, czy wyjściem tylko flaszowanie fona? Bo to odpada :(

0 2
  • #2 05 Wrz 2006 12:46
    lukasz2002
    Poziom 11  

zalozyles calkowicie nowa zakladke wap czy tylko w tamtej zmieniles adresy ?

0
  • #3 05 Wrz 2006 16:54
    Trabi
    Poziom 36  

Heh... no toś mnie zaskoczył. A bo ja wiem? Ściągnąłem ze strony PLUSa konfigi dla MMS-GPRS i WAP-GPRS, telefon sam się skonfigurował i zachowuje się tak jak podałem. Ręcznie nic nie zmieniałem, bo nie wiem jak a nie chcę czegoś poknocić. Oczywiście pozmieniałem z '... Orandge ...' na to co ściągnąłem.

PS: konfigów dla WAP, GPRS, MMS, INTERNET z 'Orange' nie mozna usunąć. Opcja 'usuń' jest nieaktywna albo wcale jej nie ma. Wgrane na "stałe"?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo