Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wybór radia do 1100 zł. Co polecacie? Proszę o propozycje.

kaparri 05 Sep 2006 00:33 2546 21
    kaparri
    Level 11  
    dysponuje kwotą 1100 zł na radio.
    Co polecacie? :spoko:
    link2jack
    Level 18  
    Rozumiem iż interesuje cie nowy sprzęt... Moze ktoś mowić ze to nie bedzie dobry wybór ale ja bym inweswował w Pionieera. Chociaz w tym przedziale cenowym jest pewna "dziura" ;D

DEH-P55BT <-- cena 965zł (BLUETOOTH) następny model to cena 1,4tyś

lecz dobrym rozwiązaniem bedzie też ALPINE CDA-9854R

Pozostale radia jakoś mi nie podchodzą - chodz z pewnościa w tym przedziale cenowym shit'u nie kupisz.
    luk1980
    Level 22  
    Zależy co preferujesz czy jakość dzwięku czy wygląd radia?Ja bym wybrał CDA-7944 i do niego procka i masz extra dzwięk.
    kaparri
    Level 11  
    link2jack wrote:
    Chociaz w tym przedziale cenowym jest pewna "dziura" ;D

jaka dziura?

Dodano po 1 [minuty]:

w co lepiej zainwestowac pioneera czy alipne?
    interesuje mnie jakosc dzwieku, ale mile widziany bylby fajny wyglad.
    (p.s. w gre wchodzi tylko niebieskie podswietlenie [lub przewaga niebieskiego])

ten ALPINE CDA-9854R calkiem niezly ;D
    inz1
    Level 13  
    ja polecam alpine super radyjka super dzwiek i jesli chodzi o ten przedzial cenowy to ja polece 9812 kjeden z najlepszych modeli alpine nowki nie kupisz w takiej cenie ale uzywane czemu nie
    kaparri
    Level 11  
    a w jakiej cenie jest nowka?
    sklaniam sie bardziej ku alpine niz pioneer ;P
    djtommy
    Level 24  
    nowek chyba nie ma juz tych 9812 hehe..

Dodano po 14 [sekundy]:

chociaz pewien nie jestem
    luk1980
    Level 22  
    Alpine CDA-9812 Można kupić nowa na allegro czasami pojawiają się cena ok 1400zł w sylepie ponad 2 tys :)
    ==>Pietra$<==
    Level 12  
    ja mam Alpine CDA-9847R kupilem ja za 700zl UZYWANE i jestem CHOLERNIE zadowolony - polecam :)
    crazy_88
    Level 42  
    CDA-9854R mozna spotkac w niektorych sklepach media markt i norauto u mnie w gdansku niedawno bylem w media to bylo:)
    kaparri
    Level 11  
    a co sadzicie ALPINE CDA-9854R ?? jeżeli ktoś ma to niech powie jakie ma wady jakie zalety.
    luk1980
    Level 22  
    Witam
    Powiem tak ze Alpina teraz nie robi juz tak dobrych radji jak kiedyś pod wzgledem dzwięku np radio cda-7909 jest nie doścignione pod względem jakosci dzwieku a ma 10 lat ja bym szukał używanych strszych ale trzeba uwazac zeby nie kupić szajsu najlepiej byc osobiscie i obejzec radio i przetestowac .Mozna kupic nową dobra alpine ale koszt bardzo duzyyyy mam na sysli alpina F1
    kondzio1717
    Level 20  
    Witam,

Kupilem ostatnio uzywana poltora miesiaca CDE-9846 za 400zl i jestem z niej bardzo zadowolony. Dzwiek dobrej jakosci (oceniam klase wyzej od srednich modeli JVC czy BLAUPUNKTA, gra bardzo podobnie do srednio-wyzszych modeli PIONEER'a (4800 czy 5800). Do tego procesor i duzo wiecej ustawien dzwieku niz u konkurencji. Jednak nie jest to NAKAMICHI ;) ktorych kilka modeli mialem okazje slyszec (jest to jednak inna klasa sprzetu jak i rowniez cenowa) chodz nie ukrywam ze za te pieniadze jakis CD300 czy CD400 mozesz sobie sprawic.
    luk1980
    Level 22  
    Nakamichi to tylko i wyłącznie cd 400 bo 300 niem co się pakowac .Można jeszcze rozgladnąc sie za cd 700 ale to już inna bajka i cena ;-)
    luk1980
    Level 22  
    Nakamichi nie jest przeznaczone na maniaków delfinków. To są radia dodne polecenia jest jeszcze dość dobre radio nakamichi 45z ale ich już nie kupi sie nowych.
    brati
    Level 23  
    Macias+- wrote:

radyjko godne polecenia,
    znam troszke historie tego egzemplaza i faktycznie bylo krótko używane poniewaz własciciel przesiadł sie na komplet pioneer dex p9 + deq9.

co do brzmienia, to raczej do spokojnych rytmow(jazz itp), do techno i tym podobne nie polecam
    kaparri
    Level 11  
    jezeli chodzi o radzaj muzyki to wchodzi gre techno tance i house ;)
    boniuinside
    Level 11  
    Witam. Podepne sie pod temat, mam dylemat nad wyborem radia chcialbym wybrac jedno z tych 2 :
    - alpine 7944
    - nakamichi 45z
    i moje pytanie ktore radyjko bedzie gralo lepiej?:) Oba sa w tej chwili praktycznie w tej samej cenie i z tad dylemacik. Sklaniam sie do alpine jak narazie i w przyszlosci podlaczyc do niego procka :) pozdrawiam.