Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka, electrolux, ew 952 s, Nie moge otworzyć drzwi

Marcin781 05 Wrz 2006 21:02 13332 4
  • #1 05 Wrz 2006 21:02
    Marcin781
    Poziom 9  

Bardzo proszę o pomoc w mojej pralce electrolux model ew 952 s nie mogę otworzyć drzwi. Wszystko zaczeło się od zwarcia przewoduw przy pompce wyrzucającej wode które wywalały korki. Przewody wymieniłem pralka działa bez zarzutu oprucz tego że nie mogę otworzyć drzwi. Cały czas pali się czerwona lampka od blokady drzwi.
    BARDZO PROSZĘ O POMOC W ROZWIĄZANIU TEGO PROBLEMU Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJE.

0 4
  • Pomocny post
    #2 05 Wrz 2006 21:11
    TFX
    Poziom 20  

Czołem! Musisz ręcznie otworzyc pralke (Zdejmij blat i ręka poluzuj pazur zamka), do wymiany wyłacznik blokady
    pozdrawiam TFX

1
  • #3 06 Wrz 2006 09:44
    Marcin781
    Poziom 9  

Niestety nie mam za bardzo dostępu do tego (pazura) moze jakis inny pomysł.

0
  • Pomocny post
    #4 06 Wrz 2006 10:49
    313094
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 06 Wrz 2006 15:18
    Marcin781
    Poziom 9  

Dziękuje za wszystkie rady ale poprostu nie da rady. Jeszcze raz przypominam że to wszystko zaczeło się od tego jak rozebrałem pompke wypompowującą wodę. Od tej pompki idą jakieś rurki podejrzewam ze z powietrzem do jakiegoś urządzenia na górze (przykro mi ale nie mam pojęcia co to moze być) z kturego z koleji idą jakieś kable do tej blokady i przycisku otwierającego drzwi.

Dodano po 3 [godziny] 47 [minuty]:

Po długiej walce z zamkiem udało mi się ją odtworzyć. Okazało się ze jednak popsuł się elektrozamek. Nie kupowałem Nowego bo kosztuje 100PLN i trzeba na niego czekać ok. 10 dni. Poradziłem sobie mostkując dwa przewody dochodzące do tego zamka. Pralka działa bez zarzutów z tym ze cały czas pali się czerwona lampka od drzwi które mozna w każdej chwili odtworzyć.
    <DZIĘKUJE ZA PORADE> :D

2