Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podpięcie konsoli przez karte graficzną Proszę o pomoc

Daniu_ckm 05 Wrz 2006 22:16 1515 9
  • #1 05 Wrz 2006 22:16
    Daniu_ckm
    Poziom 18  

Witam dziś mam problem tego typu chciałbym podpiąć konsole przez karte graficzną GF 6200 do komputera wiem że z tej karty moge dać sygnał na TV ale czy jak podepne konsole pod Ge Forca będzie to działało ? Jak tego dokonać jaki program byłby mi do tego potrzebny. Prosze bardzo o pomoc to pilne !

0 9
  • #2 05 Wrz 2006 22:34
    tronic1
    Spec od komputerów

Musiał byś mieć kartę z VIVO (Video IN Video Out).

0
  • #3 05 Wrz 2006 22:38
    Daniu_ckm
    Poziom 18  

tronic1 napisał:
    Musiał byś mieć kartę z VIVO (Video IN Video Out).

A jak sprawdzić czy takową obsługe karta posiada ?

0
  • #4 05 Wrz 2006 22:39
    Platon
    Spec od komputerów

Wielkimi literami na pudełku jest napisane. I ma odpowiednią ilość dziurek z tyłu na śledziu karty.

0
  • #5 05 Wrz 2006 23:00
    Daniu_ckm
    Poziom 18  

Na pudełku mam napisy :

Native AGP
    TV-Out/DVI
    HDTV Support

Ale nawet gdyby coś powiedzcie mi jakiego porogramu mam użyć aby przechwycić jak najlepiej obraz pobawie się chodźby nawet Kartą TV może jakąś lepszą jakość uzyskam ale to swoją drogą podajcie mi nazwe programu i do GE Forca i do Karty TV( jeżeli konieczna nazwa to WinFast 2000XP ) bo to oryginalne oprogramowanie jest kijowate.

0
  • #6 06 Wrz 2006 00:58
    gessiu
    Poziom 12  

warunek karta z vivo lub karta tv. tam juz masz programy do przechwytywania. wystarczy najprostrzy ktory ma mozliwosc pelnego ekranu i bedzie hulac.
    na pudelko powinienes miec, biala naklejke z dokladna nazwa i symbolem karty, jednak najlepiej jak bys zajrzal bezporednio do kompa i luknol. pudelka zazwyczaj sa uniwersalne i czasami sprzedawcy udaje sie wrzucic do innego, lub w samej hurtowni. sprawdz i napisz a dostaniesz pelne info o karcie. pozdr

0
  • #7 06 Wrz 2006 15:03
    Daniu_ckm
    Poziom 18  

Kolego ja potrzebuje tylko tego co napisałem poniżej :

"Ale nawet gdyby coś powiedzcie mi jakiego porogramu mam użyć aby przechwycić jak najlepiej obraz pobawie się chodźby nawet Kartą TV może jakąś lepszą jakość uzyskam ale to swoją drogą podajcie mi nazwe programu i do GE Forca i do Karty TV( jeżeli konieczna nazwa to WinFast 2000XP ) bo to oryginalne oprogramowanie jest kijowate."

Jeżeli tak bardzo cheesz wiedzieć wszystko o tym moim GFie to prosze :

Model:6200A AGPx8 256MB DDR2 TV-Out DVI
    P/N: NA+6200AXTD26-PM8H44

A co do parametrów kart Telewizyjnej to jest to :

WinFast TV 2000XP Expert
    P/N: W0200670 LR6611/6613

Dostałem do niej oryginalne oprogramowanie ale jest tak kijowate że gorszego nie mogli dać . Dlatego jakie wy polecanie mi oprogramowanie do tej karty na którym bym mógł uzyskać jak najlepszą jakość.

0
  • #8 06 Wrz 2006 16:21
    313846
    Usunięty  
  • #9 06 Wrz 2006 22:20
    Daniu_ckm
    Poziom 18  

Jeszcze nie podpinałem z wyjścia do wyjścia. Przez Karte TV chce podłączyć ale potrzebuje jakiegoś inego oprogramowania ! Wiem że mam przez Chinche podłączyć aż tak źle zemną nie jest ;) Poprostu potrzebuje jakiegoś innego lepszego programu któy obsłuży tą karte bo wim że z tego oprogramowania które dodają jako standard większość osób wyciera... wiesz co porpostu napisz mi czego moge skorzystać do przechwytu obrazu Wideo przez karte TV

0
  • #10 07 Wrz 2006 15:59
    313846
    Usunięty  
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo