Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CD30 MP3 i Corsa 2003. Czy to radio można podłączyć?

idie 06 Sep 2006 18:41 6520 10
    idie
    Level 11  
    Czytam juz dosc dlugo wyszukane posty i nei znalazlem odpowiezi czy fabryczne radio CD30 MP3 mozna podlaczyc do Crosy 2003r. Moge przestac marzyc juz o tym radyjku czy jest jeszcze szansa ze w moim aucie je uslysze??
    SlaweK
    Level 43  
    Niestety ale dopiero auta od 2004roku będą jeżdzić z tym radiem prawidłowo.;) Radio musi widzieć się z komputerem auta i odpowiednim typem wyświetlacza. Ogólnie bardzo trudno uruchomić do radio z nowym autem.

SławeK
    idie
    Level 11  
    Jakie modele fabryczne pasuja do mojego rocznika samochodu? Jezeli jeszcze nigdy nie mialem w aucie fabrycznego radia to musze sie udac do salonu alby mi cos tam odkodowali? Jaka to jest cena?
    Stepel
    Level 20  
    zna ktos odpowiedz? tez mnie to interesuje:)
    Mihó
    Level 27  
    R2001 - sam tuner, ze schowkiem i własnym wyświetlaczem
    CAR2003 - to samo co CAR 300, ale ze schowkiem
    CAR 2004 - to samo co CAR 400
    CCR2005 - to samo co CDR500
    CCR 2006 & CCR 2006 Bose

Tyle z fabrycznych. Ja bym Ci radził jednak kupić zaślepkę na pół schowka i kupić jakieś lepiej grające radio do kompletu

Dodano po 4 [minuty]:

http://www.allegro.pl/item124924796_ramka_opel_omega_corsa_c_agila_2000_.html
    SlaweK
    Level 43  
    Zgadza się bo może czekać Cię jeszcze jedna niespodzianka jeśli auto wyjechało z salonu bez radia to prawdopodobnie ma w wyświetlaczu zablokowaną obsługę radia a odblokowanie tego to dodatkowy koszt w serwisie. Jest jednak spora zaleta oryginalnego radia, dla złodzieji jest mniej interesujące bo nie działa w innym aucie i trudniej je sprzedać przez to chodź z oryginalnymi głośnikami gra bardzo przyjemnie nie mając jakiejś wariackiej czy oszukanej mocy. Pokażcie mi Sonego, Kenwooda czy Pioneera z napisem 4x40W czy 4x50W który faktycznie tyle ma na postoju, zwykle przy napięciu 12,6V bo tyle jest w naładowanym akumulatorze wyciągają około 4x25W zamiast 4x50W ktore jest tylko w czasie pracy silnika przy zasilaniu 14,4V i przy znieksztalceniach 10%.
    Dlatego jestem za opcją oryginalnego radia jednak.

SławeK
    Mihó
    Level 27  
    Zapomniałem o podpięciu TECHa ;) koszt to będzie ok. 80-100zł, w zależności od serwisu
    idie
    Level 11  
    Czy zdjac ta blokade moga mi tylko w serwisie opla czy mozna to zrobic w jakis alternatywnych serwisach (za mniejsza oplata)? [jezeli klikne opcje ''zgłoś do moderatora +2pkt'' to mi ubywa pkt?? ]

Nie, nie ubywa. <SławeK>
    Mihó
    Level 27  
    Poszukaj serwisu specjalizującego się w Oplu, ale nie ASO. Może wtedy będziesz miał 50-80zł. Zapytaj o jakiś serwis w Twoich okolicach na corsa.ja.pl/forum

Możesz też wymienić sam wyświetlacz - może wtedy wyjdziesz na zero, lub niewiele dopłacisz
    idie
    Level 11  
    Dzieki wielkie! z tym forum corsy bardzo mi pomogles!!
  • Helpful post
    Mihó
    Level 27  
    Skoro tak, to zachęcam do skorzystania z opcji "pomógł" ;)

Dodano po 22 [minuty]:

Myślę, że możemy zamknąć temat

Myslę że słusznie, temat zamykam. <SławeK>