Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[b]Wkładka piezoelktr. do gramofonu ARTUR (WG-902)[/b]

15 Lip 2002 08:32 4795 6
  • Poziom 15  
    Mam taki oto amatorski problem. Próbuje reanimować dzieciakom stary, ale prawie nieużywany gramofon stereofoniczny Unitry Artur WG-902. Jest sprawny, ale potrzenuje wymienic w nim wkładkę piezoelektryczna. Instrukcja podaje oznaczenie stosownej wkładki jako Uf-50. Niestety w handlu nie idzie tego kupic. Mozna naomiast dostac podobnie wygladajace wkładki Uf-70. Czy ktoś z Dobrych Duszków jest mi w stanie doradzic, czy UF-70 może bez problemów zastapić Uf-50? :?:
  • Poziom 21  
    Spokojnie zakładaj UF-70. Z tego co pamiętam ma nawet lepsze parametry niż UF-50. Parametry mechaniczne takie same.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    ...jasne. "Siedemdziesiątka" ma nawet lepsze parametry.
  • Poziom 15  
    mam ten sam problem u mnie w gramofonie tesz jest uf 50
    ale widze ze mozna wlozyc uf 70 ale gdzie to kupic i ile takie cos moze kosztowac zainteresowany jestem kupnem wkladki ale w szczecinie !!!!
  • Poziom 15  
    Ja dostalem te wkladki za jakies grosze na Allegro. Pytalem przedtem w roznych sklepach. Maja je niezbyt czesto, no i cena jest w okolicach 40 zl.
  • Poziom 21  
    Wkładka UF-70 ma lepsze parametry od UF-50 ale ma jeszcze coś oczym nikt z moich poprzedników nie wspomniał.Ma wymienny moduł igły.

marian-48