Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamerka internetowa

03 Jul 2003 16:33 2023 5
  • Level 14  
    Witam

Wpadła mi ostatnio w ręce kamerka internetowa, ale niestety nic o niej nie wiem :( Nie wiem, co to za typ, kto jest producentem, ani też skąd można pobrać sterowniki :x
    Pisze tylko tyle FUN! CAM-MANHATTAN :cry: Niestety moje poszukiwania czegokolwiek o tej kamerce spełzły na niczym. Windows rozpoznaje ją jako PC Camera 8070 CIF, ale co z tego skoro nie może znaleźć wszystkich niezbędnych sterowników :evil:
    Może ktoś z Was wie coś o niej więcej będę wdzięczny za każdą informację :)
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 42  
    Rozmontuj i zobacz na jakim jest zbudowana scalaku.
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 28  
    A nie jest to przypadkiem kamerka wymatowana z takich hamerykanskich patentow?! Maja tam na ulicach takie budki z kamerami i mozna nagrywac pozdrowienia - potem leci w TV.... skad wziales ta kamerke? :D
  • Level 28  
    Ta nazwa kojarzy mi sie z producentem kabli komputerowych może to ich produkt ale niestety nieznam ich adresu strony domowej. Wiem natomiast że ta firma http://www.icintracom.com.pl sprzedaje ich produkty hurtowo. Może oni znają ich adres domowy.
  • Level 14  
    Pozdrawiam wszystkich :)

Serdeczne dzięki wszystkim za zainteresowanie moim problemem a w szczególności miwi. Uratowałeś mnie z opresji jeszcze raz wielkie wyrazy wdzięczności :) A tak na marginesie to patrzyłem na www.manhattan.com, ale nigdy bym nie zgadł, że strona główna może mieć taki adres :D