Witam Wszystkich
Wyczytałem gdzieś na forum, ze szybko i sprawnie robi się nadruk ściezek na płytkach za pomocą drukarki laserowej i folii.
Więc ja tak zrobiłem, wydrukowałem sobie ładnie ścieżki na folii, potem żelazko i co?
Sciezki, oczywiście przeniosły sie na płytkę tylko się fajnie rozlały
musiałem szlifować i jeszcze raz, i znowu to zamo, więc musiałem recznie sobie narysować farbą,
No wyszło mi całkiem niezle.
Niestety muszę teraz uciekać sie do takich metod, bo pozarłem sie z gościem co mi robił płytki metodą fotograficzną.
No a teraz trawienie, nabyłem trójchlorek żelaza bo coś takiego mi wcisnęli w elektronicznym, chciałem do tego jeszcze sobie perhydrol dokupić ale w aptece mi nie chcieli sprzedać, ciekawe czemu. Kiedys kupowałem takie coś w tabletkach, no ale nie sprzedali.
Zrobiłem sobie roztwór w dość ciepłej wodzie, bo podobnie szybciej trawi i co? D... trawiło mi chyba ze 4h .
Czy powie mi ktoś jak to wszystko zrobić do początku do końca, ale szybko i sprawnie, a nie ze musze siedzieć nad tym pół dnia.
Byłbym wdzięczny bo mam kilka płytek do zrobienia ale w takim tempie to je bede robił z tydzień
Wyczytałem gdzieś na forum, ze szybko i sprawnie robi się nadruk ściezek na płytkach za pomocą drukarki laserowej i folii.
Więc ja tak zrobiłem, wydrukowałem sobie ładnie ścieżki na folii, potem żelazko i co?
Sciezki, oczywiście przeniosły sie na płytkę tylko się fajnie rozlały
musiałem szlifować i jeszcze raz, i znowu to zamo, więc musiałem recznie sobie narysować farbą,
No wyszło mi całkiem niezle.
Niestety muszę teraz uciekać sie do takich metod, bo pozarłem sie z gościem co mi robił płytki metodą fotograficzną.
No a teraz trawienie, nabyłem trójchlorek żelaza bo coś takiego mi wcisnęli w elektronicznym, chciałem do tego jeszcze sobie perhydrol dokupić ale w aptece mi nie chcieli sprzedać, ciekawe czemu. Kiedys kupowałem takie coś w tabletkach, no ale nie sprzedali.
Zrobiłem sobie roztwór w dość ciepłej wodzie, bo podobnie szybciej trawi i co? D... trawiło mi chyba ze 4h .
Czy powie mi ktoś jak to wszystko zrobić do początku do końca, ale szybko i sprawnie, a nie ze musze siedzieć nad tym pół dnia.
Byłbym wdzięczny bo mam kilka płytek do zrobienia ale w takim tempie to je bede robił z tydzień