Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem z systemem. nie wlacza sie

bugster44 11 Sep 2006 10:32 834 3
    bugster44
    Level 14  
    mam nastepujacy problem: po wlaczeniu komputera gdy system sie laduje(windows xp professional bez SP) w pewnym momencie pojawia sie jeszcze w dosie migajace dolne podkreslenie w lewym gornym rogu i system przestaje sie ladowac. mordowalem sie z tym i nic. nawet w tryb awaryjny nie wejdzie. informatyk polecil mi sformatowanie dyskow (tak uczynilem) i ponowne zainstalowanie systemu. teraz kolejny problem. kiedy sterowniki wymagane do instalacji laduja sie z plytki instalacyjnej(probowalem instalowac z uzyciem 3 plytek i kazda byla z idealnym stanie) dokladnie przy wczytywaniu sterownika obslugi systemu plikow NTFS dzieje sie to samo... czyli, zainstalowanie systemu jest niemozliwe. na innym komputerze sprawdzilem obie kosci ram jakie posiadam, i nie wykrylem na nich uszkodzonych obszarow. wiec uszkodzenie pamieci odpada. pomyslalem ze jesli problem tkwi w systemia plikow NTFS zainstalowalem na moim komputerze system windows 98 ktory,jak wiadomo, nie obsluguje NTFS, jak przypuszczalem system sie zainstalowal i poprawnie zaladowal. czy ktos moze pomoc mi rozwiazac moj problem komputera "uczulonego" na win XP i system plikow NTFS??????????????????
    blagam o pomoc, serwisy komputerowe sa drogie, a ja cienko ostatnio stoje z kasa... HELP!!!!!!!!!!!!!
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    erian
    Level 21  
    użyj Hdd tune i sprawdz czy nie ma bad sektorów
    jeśli tak to użyj hdd regenerator
    User removed account
    User removed account