Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6310i wyłącza się. Po przytrzymaniu klawisza zawiesza się, piszczy.

ax9999 11 Wrz 2006 20:52 1428 7
  • #1 11 Wrz 2006 20:52
    ax9999
    Poziom 9  

Witam!!!
    Posiadam telefon Nokia 6310i i mam następujący problem: telefon po włączeniu działa normalnie aż do momentu, w którym przytrzymam dłużej jeden z przycisków. Telefon wtedy zawiesza się, piszczy, a po chwili sam włącza się ponownie. Czasami po ponownym włączeniu pokazuje się napis "contact service". Poza tym w telefonie wszystkie inne opcje działają i można z niego normalnie korzystać. W telefonie był wymieniany soft, ale to nie pomogło. Co może być przyczyną tego problemu?? Proszę o pomoc!! Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!!!

Pozdrawiam

• #2 11 Wrz 2006 21:08
    bbxb
    Poziom 31  

Najpierw MCU PPM CNT PM + wszystkie resety. Jak to nic nie pomoże to trzeba będzie grzać płytkę [może najpierw flasha]. Tylko uważaj na klejone - 6310i to bardzo wredny telefon do naprawy.

POZDRAWIAM.
    P.S Bez sprzętu i wiedzy nic nie zdziałasz.....

• #3 11 Wrz 2006 21:27
    ax9999
    Poziom 9  

Osobiście wgrywałem MCU i PPM razem z Reset factory i nic nie pomogło.

• #4 11 Wrz 2006 21:43
    bbxb
    Poziom 31  

Koniecznie wgraj PM i CNT. Jak wykluczymy usterkę softu to dopiero będzie można zaglądać do HW.
    Może być pęknięcie na płycie albo UEM do wymiany :-)

POZDRAWIAM.

• #5 13 Wrz 2006 17:16
    ax9999
    Poziom 9  

Witam!!

W jaki sposób mam wgrać PM i CNT poprzez Prodigy?? Dziękuję za odpowiedź!!!

Pzdr ax9999

• #6 13 Wrz 2006 19:16
    maestrus
    Poziom 15  

Do wymiany UPP, niestety sam tego nie zrobisz, jest ono klejone a do tego musisz odbudować imei. Operacja ta pomaga 100% jest to standartowy objaw w nokii - zawiecha,pisk i reset. Skuteczność naprw w moim przypadku przy tego typu usterce 100%. Nie ma sensu kombinowanie z przegrzewaniem ani softem, przegrzanie może pomóc co najwyżej na góra miesiąc. Pozdrawiam!

• #8 14 Wrz 2006 16:04
    maestrus
    Poziom 15  

zawsze robilem? moze sa i inne sposoby postawienia sztuki,ja mam swoj i działa;)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME