Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola C975 - problem z wgraniem PL

BudzewoHB 12 Sep 2006 12:44 1830 18
    BudzewoHB
    Level 19  
    Witam mam problem z wgraniem PL do telefonu, mam PL z matraxa, probuje wrzucic go przes RSD Lite, ale przy probie wgrania wyswietlacz Motki gasnie i w programie wyskakuje "FAIL".

Telefon wlacza sie normalnie i dziala bez zastrzezen, simlock zdjety.

Wersja softu:
    R24_U_80.2F.36.00.03P
    BL: 0.6.1.2
  • Helpful post
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Ale wgrywa coś czy odrazu na początku jest fail?
    BudzewoHB
    Level 19  
    zdaje mi sie ze laduje ten PL dochodzi do 100% po czym blednie ekran po jakis 30 sek wyskakuje FAIL
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Wejdź w ustawienia i wybierz język polski bo on już tam jest :)
    pozdr
    BudzewoHB
    Level 19  
    wywala przy erase langue pack

tino2003 wrote:
    Wejdź w ustawienia i wybierz język polski bo on już tam jest :)
    pozdr

nie ma :P wogole nie idzie wgrac lang packa

uuu telefon wylacza sie przy podlaczeniu ladowarki by ponownie wlaczyc sie ale na ekranie wyskakuje charging battery
    BudzewoHB
    Level 19  
    hmm nie bardzo pomaga, przy pliku PL langpack.shx wyskakuje:

Failed flashing process. Error sending JUMP command Device API Error: 0xE0020039 Adress: 0x8000010 Command: JUMP (0xE0522039)

przy pliku R24_Pl_Lang.shx:

Failded flashing process. Attempting to flash a file built for Tyax into a phone with a Micron flash part. Device API Error: 0xE00200..........

Dodano po 26 [minuty]:

zastanawiam sie nad monsterem w tej samej wersji softu, ale czy to cos pomoze
  • Helpful post
    bony78
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Wgraj na nowo monstera następnie polski LANG(pójdzie bez problemu wtedy) i bedzie "smigał" telefonik ;)
    BudzewoHB
    Level 19  
    ok bony w razie czego zwalam wszystko na ciebie ;)

Dodano po 58 [minuty]:

no to bony gdzie podeslac ci telefon? ehh wyskoczyl subsidy password, oczywiscie zeby sciagnac lock nalezy podlaczyc telefon w normal mode, ale nie idzie poniewaz przy podlaczeniu telefonu telefon wylacza sie i pokazuje ladowanie
    bony78
    ehh trzeba było najpierw sie zastanowic jaki soft sie wgrywa...;)(ale cos doradzimy) lub jest też taka opcja jak wyzerowanie kodu subsidy password(ale tylko wtedy jak sie nie ma simlocka i wtedy mozna sie bawić) i po wgraniu monstera z simlockiem wkładasz karte polskiego operatora i wpisujesz 00(0) ale Ty tego nie zrobiłes... :|
    Telefon nie wchodzi w tryb BL?
    kubakuba77
    Level 19  
    na dzień dzisiejszy są dwa rodzaje flasza do C975 (32 i 64mb) prawdowpodobnie dlatego ci nie wgrywa jezyka , dodatkowo dwie firmy (micron i tyax)flashy i ztąd problem z loaderami. micron jest 32mb tyax 64mb
    mam tylko pod r245 pod 32 i 64mb niestety
    pozdr
    Kuba
    BudzewoHB
    Level 19  
    spox mam juz R24 32 i 64mb z elki, dzisiaj bede dzialal

Dodano po 3 [godziny] 11 [minuty]:

wgrywam mu rozne monstery i nic! telefon nadal wlacza sie gdy podlaczam kabel zeby sciagnac simlock to tel sie wylacza i wlacza w trybie ladowania baterii, co polecacie
    djn
    Level 25  
    nie mozesz go wlaczyc jak juz jest podlaczony?
    sprobuj wtedy go odpalic albo wejsc w tryb boot...
    rozumiem, ze bateria naladowana jest na full?
    bony78
    Twój flash to R24 Flash 32MB Micron spróbój wgrac tego MONSTERA jak dobrze bedzie ... to bedziemy martwic sie dalej ;)
    BudzewoHB
    Level 19  
    Hi, oczywiscie sofcik wgralem juz jest troche lepiej ... bo mam PL i telefon juz sie tak czesto nie wylacza po podlaczeniu kabla, ale mam contact operator po 3 krotnym zle wpisanym subsidy code. Co polecacie mi zrobic, jest niski BL wiec mozna by bylo sprobowac zrobic go bez tp, ale co zrobic jezeli telefon nie jest wykrywany w normal mode?
    kubakuba77
    Level 19  
    na contact operator w c975 mi pomoglo Unlock Smart-clipem na BL 5.1f
    pozdr
    Kuba
    BudzewoHB
    Level 19  
    hmm ale to nie takie proste, ja wiem ze mam czekac kolo godzinki na wlaczonym telefonie a potem dac unlock i po sprawie, tylko ze jak podlacze kabel to tel pzechodzi mi w tryb ladowania restartujac sie, i w tym problem!!!
    BudzewoHB
    Level 19  
    telefon zrobiony, zrobilem unlock po tp i wszyskto smiga, dzieki chlopaki
    bony78
    Guziki wszystkie sprawne?? Bo tego monstera co Ci dałem to był pod V980 i nie wszystkie bedą działać ;) trzeba seemy dograc chyba ze inny monster wgrałes ;)