Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon S100, problem z czarnym tuszem

12 Wrz 2006 13:49 1148 4
  • Poziom 2  
    witam, nie umiem nigdzie znalezc rozwiazania mojego problemu, wiec moze tu sie uda. Mam drukarke Canon S100, jak drukuje tekst na czarno to co pare centrymetrow wychodza lekkie przechylenia, rozmycia tekstu. Jest to wyraznie widoczne gdy uzywam malej czcionki. Co robic? Czyscic glowice czy moze sa gdzies jakies ustawienia, w ktorych mozna ustawic jakies wyrownanie tych niedociagniec?
  • Spec od drukarek
    Czy była wykonana opcja wyrównywania głowic? Poza tym, takie problemy może też powodować zabrudzenie drukarki wewnątrz (zwłaszcza prowadnica karetki, pasek pozycjonujący, stacja serwisowa, rolki prowadzące papier).
  • Poziom 2  
    a gdzie taka opcja jest?
  • Spec od drukarek
    Nie miałem do czynienia z takim modelem, tylko z nieco lepszym S200 - zobacz okienko "Drukarki i faksy" w Panelu Sterowania => Właściwości (po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na ikonce drukarki) => zakładka "Konserwacja" - powinny tam być opcje dotyczące wymiany pojemników, czyszczenia głowic, ich wyrównywania itp.
  • Poziom 11  
    uważam że to będzie problem głowicy, nie wyrównywanie a raczej moczenie powinno pomóc