Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Wentylator ch這dnicy Hyundai Pony

13 Wrz 2006 20:12 1779 3
  • Poziom 16  
    Witam Wszystkich.
    Hyundai Pony rocznik 1991,benzyna,ga積ik.Nie mam zasilania (+) na z陰czu wentylatora ch這dnicy,wszystkie elementy obwodu sprawne,bezpieczniki OK.Problem polega na tym,瞠 nie za bardzo wiem sk康 powinien dochodzi ten "+",ze schematu wynika這by,瞠 w modelach od roku 1992-94 bezpiecznik i wyprowadzenie zasilania jest ze skrzynki przy akumulatorze,natomiast rocznik 1990-01 ma to wyprowadzenie z innego miejsca,nie pokazanego na schemacie,bezpiecznik te nie wiadomo gdzie.Mo瞠 kto przerabia ju ten temat i mo瞠 udzieli mi wskaz闚ek,prosz o odpowied.
  • Poziom 13  
    Pytanie czy sprawdza貫 na podgrzanym do odpowiedniej temperatury czujniku kt鏎y jest wkr璚ony w ch這dnic. Bo dop鏦i nie osi庵nie on odpowiedniej temperatury to wiatrak si nie za陰czy i nie b璠zie na nim zasilania.
  • spec od auto-elektro
    Nie to nie tak. Czujniki w ch這dnicy steruj mas albo pr康em.Wystarczy zewrze styki czujnika i wentylator powinien si w陰czy. Je瞠li nie wiemy jakie jest sterowanie sprawdzamy na silniku czy jest tam sta豉 masa czy sta貫 zasilanie, wtedy dowiemy si czym steruje czujnik.Pozdr.
  • Poziom 16  
    Witam.
    A tak "cie鎥i" to ja nie jestem,oczywi軼ie 瞠 zacz掖em sprawdzanie obwodu od zwarcia styk闚 czujnika (steruje przeka幡ikiem 陰cz帷ym silnik z mas).W moim przypadku nie ma po prostu zasilania"+" na silnik,prawdopodobnie jest przerwa gdzie w wi您ce przewod闚.Ale spraw za豉twi bajpas od bezpiecznika przy akumulatorze i wszystko ju dzia豉.
    Pozdrawiam,temat zamkni皻y.