Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka kuchenka mikrofalowa?

piogus 15 Sep 2006 13:33 6080 3
    piogus
    Level 10  
    Witam wszystkich. Planuję zakupić kuchenkę mikrofalową do kwoty ok 250 zł. max. Czy ktoś może mi polecić jaką wybrać i na co zwrócić uwagę.

Moderated By skryn:

Przeniosłem z "AGD i Systemy Grzewcze".

Chicot
    Level 10  
    Aby pozbyć się na przyszłość kłopotu finansowego przy ewentualnej awarii
    kup mikrofalę bez elektroniki.Zwykłe zegary ręczne.
    Frixi
    Level 14  
    W tym przedziale nie ma za bardzo czego polecać. Niestety za taka cenę można kupić najtańszy produkt z tego segmentu. Niemniej jednak ja przy zakupie kierowałbym się jakąś znaną marką. Unikaj kupowania jakiś wynalazków z hipermarketów itd. W tej cenie można kupić produkty Daewoo, LG, Amica, MPM czy nawet Zanussi lub Panasonic. Niemniej są to modele z podstawowymi funkcjami i nie można oczekiwać od nich zbyt wiele. Jeżeli chodzi o programatory ja bym jednak skusił się na elektronikę. Oczywiście koszty są większe w naprawie i zakupie, ale jest ona wygodniejsza w obsłudze. No i inna sprawa kupując sprzęt z myślą, że się zepsuje to trochę nie do końca słuszne podejście:) To tak jak by kupić auto i nie brać el. szyb, bo na korbkę są tańsze w naprawie. Ja osobiście posiadam kuchnię Whirlpool'a z "elektroniką" i chodzi ona już pewnie z 5 lat może i więcej :) już nie pamiętam bez żadnej awarii. Niemniej cena jej jak ją kupowałem wynosiła ok 1700PLN patrząc na dzisiejsze realia to za tą cenę to już mercedesa w kuchenkach można kupić, przepłaciłem nieźle. :)
    artur.lubin
    Level 25  
    To jaką mikrofalę chcesz kupić zależy od samego ciebie. Jeśli ważne jest dla ciebie aby tylko szybko zagrzać posiłek np po powrocie z pracy polecam zwykłą mikrofalówkę z zegarem ręcznym (ja korzystam z takiej). Jeśli zależy ci na sprzęcie z wieloma trybami pracy, grillem, funkcją auto-rozmrażania ect. to już musisz zainwestować w droższy sprzęt sterowany elektronicznie.