Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zrobić internet z komputera na komórkę (NOKIA 6630)

15 Wrz 2006 15:38 1520 2
  • Poziom 10  
    W odwrotną stronę to banalne, ale nie w tę którą proponuję w temacie. Mam problem, bo chcę korzystać z internetu w komórce, a nie zamierzam za to słono płacić, gdyż mam internet w domu i w pracy. W obu tych miejscach mam również łączność telefonu z komputerem za pomocą bluetooth (i od biedy mogę też przez kabel, tylko po co). Potrzebuję pomocy, bo w zasadzie problem może jest łatwy w wykonaniu, tylko trzeba wiedzieć jak go rozwiązać. Aaaa.. proszę nie pisać tekstów typu: "korzystaj z netu na komputerze, po co ci w komórce". Znacie VNC - no i ja mam tego szpiega w pracy, a w domu - żona sporo klika w gry więc po co mam czekac aż skończy grać, skoro mogę w tym czasie surfować ;)
  • Poziom 17  
    Witam,
    Nic nie przychodzi do głowy ponad to forum, może tam znajdziesz rozwiązanie.

pozdrawiam
    matyjasz
  • Poziom 24  
    Też mam Nokię 6630 i jakiś czas temu próbowałem to zrobić ale poległem. Głownie chodziło chyba o to, że jeszcze GNUBOX na ten model telefonu działał niezbyt prawidłowo. Niby się łączyło ale nie działało więc dałem sobie spokój. Na stonie GNUBOXa była nawet instrukcja - dawno tam nie zagladałem więc nie wiem jak teraz ma się z tym sprawa. Problem jeszcze poruszę i jak będą jakieś efekty to dam znać.