Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

autoalarm prestige

zako 16 Wrz 2006 15:35 1664 3
  • #1 16 Wrz 2006 15:35
    zako
    Poziom 10  

Witam, mam w aucie (honda civic 98r.)zamontowany autoalarm prestige(oznaczenie na pilocie to 434MHZ/SK) i tak:Jezeli chce zamknać centralny zamek i uzbroić alarm to wciskam duży czarny przycisk na pilocie.Natomiast gdy chce otworzyć to rozbrojenie alarmu odbywa sie przez naciśnięcie duzego czarnego przycisku a otwarcie centralnego zamka wymaga przytrzymania wcisnietego małego zielonego przycisku przez ok 3 sek.I pytanie:co zrobic żeby otwieranie centralnego i alarmu odbywało sie przez krótkie wciśnięcie jednego dużego przycisku???I czy ten model alarmu ma funkcje automatycznego uzbrajania alarmu po 30 sek po jego przypadkowym rozbrojeniu??? Pozdrawiam!

0 3
  • Pomocny post
    #2 16 Wrz 2006 19:25
    Zmacio
    Specjalista - Alarmy Stacjonarne

Otwieranie z.c. masz zrealizowane przy pomocu kanału transmisji. Aby to zmienić należy przełączyć kabelek z kanału transmisji na wyjście otwierające z.c. podczas rozbrojenia. Jest to mała kremowa 2-pinowa wtyczka z boku alarmu. Jeden przewód jest podłączony do zamykania, a drugi powinien byc do otwierania (u ciebie pewnie wisi w powietrzu). Alarm posiada f. samouzbrajania, ale jest ona chyba połączona z f. pasywnego uzbrajania. Jeśli to uaktywnisz istnieje ryzyko zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie, ponieważ alarm uzbraja się po wyłączeniu stacyjki, otwarciu i zamknięciu drzwi.

0
  • #3 17 Wrz 2006 20:31
    gog11
    Poziom 10  

Niestety Prestige nie ma automatycznego uzbrajania alarmu po 30 sek po jego przypadkowym rozbrojeniu. Tylko funkcję jak opisno wyżej tj. pasywnego uzbrajania.

0
  • #4 19 Wrz 2006 23:26
    zako
    Poziom 10  

Wielkie dzieki za podpowiedz!!!Rzeczywiście jeden kabelek(zielony) wisiał niepodłączony-podpiałem go tez do zielonego kabelka do trzy pinowej wtyczki w centralce i otwieranie działa tak jak chciałem.Pozdrawiam!

0