Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TTI TCB 880. Proszę o opinie na temat tego radia.

elektor18 16 Sep 2006 21:01 18156 15
    elektor18
    Level 18  
    Mam pytanie do użytkowników tego modelu.Czy ktoś mógłby napisać opinie o tym radyjku???Najlepiej ktoś, kto używał go już przez jakiś czas.Czytałem starsze posty i wcale nie były optymistyczne :cry:
    oszitaki
    Level 11  
    Lepiej kup sobie coś tańszego - na pewno będzie lepsze -nawet MK3:D
    vper
    Level 15  
    Witam,

A ja mam to to urządzenie na stanie; użytkuję je jakieś pół roku i jak na razie jestem zadowolony.
    Jeździ ze mną w Skodzie Fabii w zestawie z anteną Hustlera 1-metrową.
    Jakość odbioru bardzo dobra; jakość nadawania - w opinii tych którzy mnie słuchają - również nie budzi zastrzeżeń.
    Masa bajerów, z większości których taki użytkownik jak ja w zasadzie nie korzysta, w tym te najpotrzebniejsze: ANL i RF Gain.

Pozdrawiam
    vper
    gudi
    Level 13  
    ja mam to radyjko z antena santiago 1200 i lacznosc 20km to standard. to jest alan 48+ w innej obudowie. srodek i funkcje takie same ma, wiec nie piszcie glupot, to to gowno. moze, ze uwazacie alana 48 roniez za gowno..
    dezert
    Level 11  
    Od kiedy alan 48+ to tti TCB 880 w innej obudowie!?
    TCB 880 przypomina Alana 48+ lecz to sa inne radia.
    Wole to niebieskie:)
    terragady
    Level 15  
    Hej, witam, mam problem z tym radyjkiem, moglby mi ktos pomoc? Macie jakas ksiazeczke serwisową moze? Bo jest strasznie skopany odbiór, nadawanie jest ok, i strasznie w głośniku "pierdzi".
    ziolo_ziolo
    Level 1  
    mam pytanie czy taki zestawik bedzie dobry czy musi byc jakas lepsza antenka ???
    ZESTAW CB RADIO TCB 880 FIRMY TTI + ANTENA MAGNETYCZNA BNU 714 (MIDLAND 18-244)
    paszko25
    Level 11  
    TTI TCB 880 lubi długie anteny, więc polecam coś z rodziny ML-145.
    U mnie świetnie się sprawuje. Pozdrawiam
    RaperLK
    Level 2  
    Ja mam taie pytanie mam to radyjko w zestawie z antena lemm dlugosc 1,72cm prawdopodobnie i czasem musze je regulowac zeby szumow nie bylo a jak je zreguluje do odpowiedniego polozenia to slabo slychac mozecie mit o jakos wyjasnic??:cry:
    mulek
    Level 26  
    RaperLK wrote:
    Ja mam taie pytanie mam to radyjko w zestawie z antena lemm dlugosc 1,72cm prawdopodobnie i czasem musze je regulowac zeby szumow nie bylo a jak je zreguluje do odpowiedniego polozenia to slabo slychac mozecie mit o jakos wyjasnic??:cry:

Witam , a czym regulujesz Squelch czy RF Gain?
    Do blokady szumu służy SQ. a do regulacji czułości odbiornika RF Gain.
    SP5ANJ
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    RaperLK wrote:

Tylko dodam , że do pisania poprawną polszczyzną służy klawisz TTI TCB 880. Proszę o opinie na temat tego radia. .
    Regulamin pkt. 15 .

Pozdrawiam.
    RaperLK
    Level 2  
    Witam , a czym regulujesz Squelch czy RF Gain?

no właśnie tym pokrętłem Squelch i czasem musze je skrecic gdzieś tak 2/3 calego obrotu pokrętła bo inaczej so szumy piski trzaski inne.... a przypadkiem nie jest to wina anteny??