Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nikon Coolpix L3

17 Wrz 2006 13:51 2518 4
  • Poziom 13  
    Czy można "gdzieś" kupić obiektyw do aparatu cyfrowego Nikon Coolpix L3 (ewentualnie czy ktoś miałby taki używany- odkupię)? Uszkodzone są w nim tasiemki 2 lub 3 niełączyły jak załapał to zadziałał prawidłowo i pokazował obraz z obiektywu ale nie mógł się wysunąć obiektyw bo wyjęte są zębatki ale teraz już się przerwały całkowicie te tasiemki i przez to nie chcę się włączyć aparat. Wiem napewno że cały aparat jest sprawny tylko nie mam dobrego obiektywu by dzialał na 100%. Wysłałem e-mail do Nikona ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi więc pytam na forum. Mogę również sprzedać go za 220zł z przesyłką, mam z nim cały komplecik jaki otrzymałem (kartonik,CDx2,gwarancję, instrukcję, aparat, dwa kabelki do PC i do TV) od gościa który mnie oszukał zamiast dobrego otrzymałem uszkodzony, był rozkręcony i widać że próbował go odpiaszczyć bo znalazłem troszkę ziarenek piasku i zapewne nie potrfił złożyć a zarazem uszkodził obiektyw. Może ktoś go naprawi bo ja się nie znam na elektronice. Aparat jest rozkręcony (nie przez mnie) są raczej wszystkie części i śrubki ale ja go nie złożę bo nie wiem jak go poskladać a nie chę nic uszkodzić.
  • Poziom 20  
    Witaj .Bez paniki
    Jesli chcesz cos dowiedziec sie o naprawie to musisz skontaktowac sie pod adresem
    rtvaa2interia.pl
    w autoryzowanym serwisie to jesli Ci juz odpowiedza to zaplacisz jak za sprawny taki aparat
    zapytaj pod tym adresem .Moze gosc odkupi go na czesci lub zaproponuje naprawe ale za rozsadne pieniadze.
    Pozdrawiam

Dodano po 36 [sekundy]:

sorry oto poprawny adres
    rtvaa(malpa)interia.pl
  • Poziom 13  
    Ok dzięki już wysłałem zapytanie pod ten adres i zobaczę co odpisze.
  • Poziom 13  
    Wczoraj wiadomość została odczytana i pozostała bez odpowiedzi. Poczekam jeszcze.
  • Poziom 20  
    goscie maja duzo roboty i czase nie zdaza lub cos pomina