Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przenośne MP3 podpięte do USB nieprawidłowe działanie?

18 Sep 2006 08:35 1830 9
  • Level 12  
    witam
    problem jest nastepujacy kupilem wczoraj mp3 wgralem sterowniki
    [jak w instruk.} a po podpieciu mp3 do portu usb dostaje komunikat ze urzadzenie moze dzialac szybciej {ogladalem posty i nie znalazlem nic co moze mi pomoc} ale jak daje zeby kopiowal na mp3 jakas muzyke {mp3/wav] to na wyswietlaczu mp3 widac ze tak jak pisalo w ins. leca nutki z pc do mp3 ale po zakonczeniu na mp3 jest komunkat NO FILES
    dodam ze mp3 ma opcje dyktafonu mozna nagrywac i to dziala i mozna odsluchac

mp3 IITRONICS 128MB

w czym jest problem
    pozdrawiam ojoko
    Moderated By TONI_2003:

Zmieniłem i poprawiłem temat postu!

• Level 11  
    Ja nigdy nie wgrywałem sterów bo im nie ufam. To że urządzenie może działać szybciej oznacza pewnie że nie masz usb 2.0 na płycie głównej - ale moim zdaniem to nie jest problem. Czy muze wgrywasz przez te głupie stery czy normalnie zrzucasz na wykryty przez windows nowy dysk przenośny:?:
  • Level 12  
    wgrywam normalnie na dysk przenosny ktory widnieje w mojkomputer po wpieciu mp3 do usb
  • Level 24  
    Wydaje mi się że powinieneś otworzyć zawartość dysku wymiennego w mój komputer i zobaczyć czy aby nie ma tam domyślnego foldera na MP3, jeśli wrzucasz tylko do dysku wymiennego to te pliki nie są ładowane do żadnego foldera tylko jako luźne na dysk, odtwarzacz ma domyślnie wpisany folder który przeszukuje w poszukiwaniu plików z muzą i nie znajduje nic, dlatego pojawia Ci się taki komunikat. Możesz użyć też exploracji w menu na pendrivie do znalezienia plików mp3/wav i uruchomić odtwarzanie. Czy po zrzuceniu muzy z kompa zmniejsza się ilość wolnego miejsca na dysku wymiennym??Komunikat o możliwości szybszego działania to tak jak napisał mój poprzednik tylko informacja o braku zainstalowanych portów USB2, lub braku zainstalowanych sterowników co powoduje wolniejsze działanie, musisz sprawdzić w dokumentacji od płyty głównej kompa czy jest na niej obsługa USB2, wtedy dograć stery do tego i będzie śmigać szybko.Pzdr
  • Level 15  
    Przepraszam, że się wcinam, ale poszukuję sterowników do tego mp3 pod Windows 98.
    Pozdrawiam
  • Level 24  
    Jedynie mogę dysponować swoimi sterami z płyki którą dostałem przy zakupie, ale nie wiem czy to taki sam pen...Jest tego około 9,5MB
  • Level 15  
    @ojo Jaką masz płytę główną ? SP2 zainstalowany ?
    Nie znam się zbytnio na odtwarzaczach mp3 ,ale mam również coś takiego lecz innej firmy i nie trzeba niczego instalować dodatkowo (mam XP z SP2 i wiele rzeczy bez niego nie chodziło jak należy ; nie jest również potrzeby żaden folder ,mp3 można bezpośrednio wrzucać)
    @Głaz Podobnie może i u Ciebię będzie tzn.jakaś łatka dla 98 potrzebna zapewnie.
  • Level 22  
    wiecie co ja sie spotkalem z takim problemem:

nagrywalismy i spoko bylo, odlaczylismy urzadzenie i nagle znikalo...

okazalo sie ze glupi windows jak sie nie kliknelo na bezpieczne usuwanie sprzetu to kasowal pliki z urzadzenia.

pozdrawiam
  • Level 15  
    @ciubas Sprawdź ustawienia w Panel sterownia/System/Menadżer urządzeń/Stacje dysków/tutaj prawoklik na mp3 i właściwości/zakładka Zasady - kropka powinna być przy Optymalizacja szybkiego usuwania...,jeżeli będzie na drugiej opcji dane będą ginąć bez korzystania z opcji Bezpieczne usuwanie sprzętu
  • Level 14  
    mam matrix usb playera 1GB,po podłączeniu komputer go wykrywa.jest dysk wymienny,ale przy próbie wgrywania piosenek pojawia sie napis
    ,, nie mozna wykonac żądania z powodu błędu urządzenia We/Wy,,
    prosze o rade i pomoc