Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka dewoo DWF-5590DP problem z wirowaniem

DziadzioMiecio 18 Sep 2006 10:33 3674 7
    DziadzioMiecio
    Level 27  
    Pralka pierze jednak jest problem z wirowaniem tak jakby wywazanie nie dzialalo strasznie zuca bebnem i raz zadziala alarm a za drugim razem wlancza sie jakis inny program.Pralkie rozebrac to umiem prosze o podpowiedz na co mam zwrocic uwage bo pralka jest teraz potrzebna.Wypowiedzi w stylu ze- to badziew nie pralka -nie mile widziane
    Nasunela mi sie mysl ze moze padl mi triak i podczas wirowania pralka nie rozpedza sie a dostaje pelne obroty i dlatego taki problem
    staszekf
    Level 33  
    Sprawdź cewke tacho oraz jej połączenie z układem płytki.
    User removed account
    User removed account  
    DziadzioMiecio
    Level 27  
    tak mysle troche ja sprawdzalem i zawieszenie bebna jest wykonanena 4 pretach tylko nie potrafie sie dobrac do sprezyn tak mysle ze to sprezyny a mozna gdzies dostac nowe to bym sobie wymienil.Naprawiam tvi mam malo czasu na ta pralke ale Baby dasly mi termin do jutra musze sie sprezyc i cos z tym zrobic .
    User removed account
    User removed account  
    DziadzioMiecio
    Level 27  
    UF namordowalem sie z paskuda sprezyny cale zadnych widocznych problemow .Tylko ten chamulec (taka opaska) nie chamuje moze to muj problem beben da sie krecic w obie strony.
    User removed account
    User removed account  
    DziadzioMiecio
    Level 27  
    Tak jak pisaliscie sprezyna wewnetrzna zerwana wprawdzie nie udalo mi sie zdjac bebna siedzi jak przyspawany ale zdjolem oslone dolna i wyleciala mi sprezyna a wlasciwie jej fragmet .Czy da sie gdzies jeszcze kupic jej orginal