Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig ST55-750 CUC7350. Jak wyłączyć funkcję hotelową?

19 Wrz 2006 18:46 3160 11
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich forumowiczów!

Posiadam powyższy model tv. Prawdopodobnie przełączyłem tv w funkcje hotelową. Nie ma możliwości wejścia przez przycisk "i" i później p/c w menu do strojenia. Działają tylko podstawowe funkcje tj głośność, przełączenie kanałów i przełączenie w tryb AV ( w trybie AV działa przycisk "i" )
    Poczytałem na forum jak wejść w menu serwisowe i wyłączyć tryb hotelowy.
    Tzn. wcisnąć i przytrzymać przycisk ''i" i włączyć tv głównym przyciskiem na panelu przednim telewizora.
    Niestety mimo moich wielokrotnych prób menu się nie pojawia.
    Mam pilota TP 760 ( prawdopodobnie oryginalny)
    Proszę o rade! Czy jest jakiś inny sposób?
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 41  
    Spróbuj Vol + / Vol- / P- / P+/ OK / naciskac na pilocie
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 10  
    Niestety kombinacja klawiszy Vol + / Vol- / P- / P+/ OK we wszystkich kombinacjach nie działa.
    Za link dziękuje - service manual czytałem.
  • Poziom 10  
    Ten pilot działał z tym telewizorem bez problemów. Zresztą w trybie AV przyciski wszystkie ( w tym "i") działa. Wiec problem z pilotem możemy chyba wyeliminować
  • Poziom 43  
    No to jeszcze raz - wejście znasz -wcisnąć i przytyrzmać i +wyłacznik sieciowy. Ma sie pojawić menu, puszczasz i, przechodzisz do linni HOTEL, wybierasz OFF.
  • Poziom 10  
    Jak juz wspomniałem na początku ten sposób nie działa.
  • Poziom 17  
    Ja bym wstawił czystą pamięc.
  • Poziom 41  
    Sądze że wina pilota/ musi byc orginal/ że przełacza i reguluje to nie znaczy że wejdziesz w tryb
    Dla pewności podaj Procesor
  • Moderator
    Akurat TP760 za TP720 funkcyjnie podchodzi - ma tylko dodatkowe przyciski dla odb. 100Hz. Jeśli faktycznie "i" nie jest puszczany za wcześnie, to też uważam, że warto podstawić pamięć.
  • Poziom 10  
    No to zabieram się do pracy. Napisze jaki będzie skutek!