Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

POPRAWNA instrukcja obsługi do pralki Electrolux EWT 1346

chilly7 20 Sep 2006 09:38 12848 4
    chilly7
    Level 2  
    Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć powyższa instrukcję ? w "oryginalnej" dołączonej do pralki nie mozna odnaleźć funckji "menu" (wciskanie klawisza "Options" do skutku), a tym samym innych podfunkcji (zegar, itp.). Opisana ścieżka jest błędna, gdyż coś takiego jak "Menu" wg tej instrukcji w ogóle sie nie pojawia.
    Bardzo prosze o pomoc.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam,
    chilly7

Moderated By skryn:

Przeniosłem z "Schematu/instrukcji/artykułu".

User removed account
    Level 1  
    chilly7
    Level 2  
    Nie wszyscy są na tyle zdolni w tych tematach, co Pan, ale mimo wszystko dziekuję za odpowiedż. W mojej instrukcji "menu" nie było w cudzysłowiu, ale używa sie go, żeby zacytować dokładne słowo użyte w instrukcji - to dla językoznawców.
    Widocznie troszke zabrakło mi w IQ. Cieszę się, że trafiłam na kogoś bystrzejszego w takim razie...
    Myślę, że poważni uzytkownicy, jak ja, o ile nie mają problemów, to nie muszą pisać na tym forum i prosić i pomoc. ja prosiłam.
    Nie rozwiązało to mojego problemu akurat, ale rozumiem, że każdy czasem chce poczuć się ważny. Pomogli mi już w Electroluxie, bez zbędnych komentarzy :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
    chilly7
    User removed account
    Level 1  
    Makaj
    Level 11  
    Odgrzeję te kluchy dla potomnych. Żeby zaprogramować zegar, dźwięki, kontrast i jasność wyświetlacza należy wejść w opcje "menu", które są niedostępne w sposób opisany w instrukcji. Aby to uczynić należy ustawić pokrętło na M1 i przyciskami "options" i "change" zamarkować programowanie indywidualnych programów prania dla trzech komórek pamięci. Dopiero wtedy dostępne są dodatkowe funkcje w menu i ich programowanie odbywa sie jak w instrukcji, która sugeruje ustawienie pokrętła w pozycji "bawełna". Tak da sie wejść tylko w opcję wyboru języka.