Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POPRAWNA instrukcja obsługi do pralki Electrolux EWT 1346

chilly7 20 Wrz 2006 09:38 10994 4
  • #1 20 Wrz 2006 09:38
    chilly7
    Poziom 2  

Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć powyższa instrukcję ? w "oryginalnej" dołączonej do pralki nie mozna odnaleźć funckji "menu" (wciskanie klawisza "Options" do skutku), a tym samym innych podfunkcji (zegar, itp.). Opisana ścieżka jest błędna, gdyż coś takiego jak "Menu" wg tej instrukcji w ogóle sie nie pojawia.
    Bardzo prosze o pomoc.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam,
    chilly7

Moderowany przez skryn:

Przeniosłem z "Schematu/instrukcji/artykułu".

0 4
  • #2 21 Wrz 2006 07:29
    skryn
    Admin grupy AGD

chilly7 napisał:
    (...) nie mozna odnaleźć funckji "menu" (wciskanie klawisza "Options" do skutku), a tym samym innych podfunkcji (zegar, itp.). Opisana ścieżka jest błędna, gdyż coś takiego jak "Menu" wg tej instrukcji w ogóle sie nie pojawia (...)

Bo nie ma czegoś takiego jak "menu". Zauważ, że to słowo jest brane w cudzysłów.

Czy to aż takie trudności Tobie sprawia ustawienie języka, czasu, itp?:

POPRAWNA instrukcja obsługi do pralki Electrolux EWT 1346

0
  • #3 21 Wrz 2006 09:53
    chilly7
    Poziom 2  

Nie wszyscy są na tyle zdolni w tych tematach, co Pan, ale mimo wszystko dziekuję za odpowiedż. W mojej instrukcji "menu" nie było w cudzysłowiu, ale używa sie go, żeby zacytować dokładne słowo użyte w instrukcji - to dla językoznawców.
    Widocznie troszke zabrakło mi w IQ. Cieszę się, że trafiłam na kogoś bystrzejszego w takim razie...
    Myślę, że poważni uzytkownicy, jak ja, o ile nie mają problemów, to nie muszą pisać na tym forum i prosić i pomoc. ja prosiłam.
    Nie rozwiązało to mojego problemu akurat, ale rozumiem, że każdy czasem chce poczuć się ważny. Pomogli mi już w Electroluxie, bez zbędnych komentarzy :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
    chilly7

0
  • #4 21 Wrz 2006 17:30
    skryn
    Admin grupy AGD

chilly7 napisał:

Myślę, że poważni uzytkownicy, jak ja, o ile nie mają problemów, to nie muszą pisać na tym forum i prosić i pomoc. ja prosiłam.
    Nie rozwiązało to mojego problemu akurat, ale rozumiem, że każdy czasem chce poczuć się ważny. Pomogli mi już w Electroluxie, bez zbędnych komentarzy :)

Szanowna Pani.
    Zwracam uwagę, iż temat postu był jednoznacznie określony, a mianowicie zapytanie niejako o "poprawną" instrukcję obsługi do powyższego urządzenia, co tym niemniej uczyniłem opierając swoją odpowiedź o wycinek jedynej i poprawnej tejże instrukcji.
    Skąd u Pani taki sarkazm wobec mojej osoby?
    Przecież z mojej strony nie było żadnej ironii, a jedynie zadałem pytanie jak laik laikowi. A dlaczego? Dlatego, że w powyższym wycinku instrukcji jest jasno określone "krok po kroku", jak ustawić poszczególne funkcje menu. W dodatku cała instrukcja jest napisana w sposób "jak dla chłopa", nie obrażając tych drugich...

W dalszym ciągu brakuje rozwiązania Pani problemu i wobec powyższego proszę zamieścić. Może w Electroluxie pracują ufoludki?
    :|
    Bez obrazy, pozdrawiam.

1
  • #5 18 Lut 2007 00:15
    Makaj
    Poziom 11  

Odgrzeję te kluchy dla potomnych. Żeby zaprogramować zegar, dźwięki, kontrast i jasność wyświetlacza należy wejść w opcje "menu", które są niedostępne w sposób opisany w instrukcji. Aby to uczynić należy ustawić pokrętło na M1 i przyciskami "options" i "change" zamarkować programowanie indywidualnych programów prania dla trzech komórek pamięci. Dopiero wtedy dostępne są dodatkowe funkcje w menu i ich programowanie odbywa sie jak w instrukcji, która sugeruje ustawienie pokrętła w pozycji "bawełna". Tak da sie wejść tylko w opcję wyboru języka.

3