Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka ciśnieniowa Kinzo. Przy użyciu lancy pojawia się czkawka.

20 Wrz 2006 09:41 9125 3
 • Poziom 2  
  Witam, Pomocy
  Myjka ciśnieniowa Kinzo, po włączeniu sprężarka pracuje normalnie, ale przy użyciu lancy praca objawia się " czkawką" - słychać jak sprężarka tłoczy, wtedy jest ciśnienie, a po chwili (0,5 s) słychać bieg sprężarki luzem. Będe wdzięczny za sugestie lub diagnozę.
 • Moderator Elektrotechnika
  Witam
  Reklamówka ma to do siebie,że albo doniesiesz zakupy do domu albo będziesz zbierał z chodnika - naprawiać sie jej nie opłaca.To sama jest ze sprzętem made in china a występującym pod nazwami KINZO,TOYA,TOPEX, EINHELL itp.Części do nich nie uświadczysz,a naprawa gwarancyjna polega na wymianie na nowy.Zamiast toto reanimować kup markowy sprzęt(nawet na raty)a korzyść podwójna bo i sprzęt chodzi i części po gwarancjii dostępne,no chyba że stać Cię na wyrzucanie pieniędzy to kupuj to badziewie(ale jak masz nadmiar pieniędzy,to nie lepiej przeznaczyć je na szczytne cele-pomoc dla niepełnosprawnych itd).Pozdrawiam
  PS.
  Nie mam na celu urażenie kogoś,ale uważam że nas nie stać na towary bez jakości.
 • Poziom 19  
  Witam.
  Być może się mylę, ale moim skromnym i (zaznaczam) nie fachowym zdaniem to, powodem takiego stanu rzeczy jest zbyt niskie ciśnienie wody na wejściu myjki. W takim wypadku powinna pomóc wymiana przewodu (węża) doprowadzającego wodę do myjki na taki o mniejszej przepustowości (mniejszej średnicy wewnętrznej).

  P.s.
  Też miałem taki problem. Po wymianie węża na cieńszy myjka pracowała poprawnie.
  Oczywiście Twój problem może być oznaką mechanicznego uszkodzenia sprzętu, w takim wypadku musisz poczekać na odpowiedź kogoś bardziej kompetentnego w tym temacie.

  Pozdrawiam.
 • Poziom 1  
  Jestem użytkownikiem myjki ciśnieniowej TOPEX 120/65 bar , 1600W mam kłopot z powodu zagubienia instrukcji obsługi, oraz brak dyszy na wylocie z pojemnika na płyn myjacy.
  Mam prośbę o:

  1)Przesłanie (lub link)instrukcji obsługi urządzenia.
  2)Udostępnienie oryginalnej brakującej dyszy w celu wykonania szkicu.
  3)przesłanie szkicu z wymiarami na wykonanie dyszy.

  Proszę o życzliwe potraktowanie mojej prośby Sławek z Płocka

  Dziękuję