Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PRALKA BRANDT WD1004W - moduł?

Aneta Brandt WD1004W 20 Wrz 2006 15:13 1266 1
  • #1 20 Wrz 2006 15:13
    Aneta Brandt WD1004W
    Poziom 1  

Dzień Dobry Państwu
    Mam nadzieję, że w dobry dział wpisuję swój ogromny problem, ale nie znalazłam nic na temat tej pralki, więc tu błagam o pomoc.
    Trafiłam do Was z wyszukiwarki google, ponieważ rozpoczęłam rozpaczliwe szukanie pomocy dotyczącej naprawy pralki automatycznej marki Brandt model WD1004W.
    W skrócie postaram się opisać mój problem: otóż jakiś czas temu pożyczyłam ową pralkę od mojej szefowej, jej nie była potrzebna a mnie się zepsuła b.stara wiatka. Kiedy już jestem gotowa na zakup nowej i oddanie pralki ona się zepsuła :cry:
    Pewnego dnia, jak zwykle włożyłam pranie, wsypałam proszek, nastawiłam programator i włączyłam, ona zwarzyła pranie, i zalała wodą po czym programator zaczął się przesuwać zgodnie z ruchem wskazówek zegara przeskakując po 1 "ząbku" do zakończenia prania, trwało to może minutkę. Przestawiłam programator ponownie na strat i zrobiło się to samo. udało mi się wypuścić wodę i zawołałam "speca od pralek", ten niby fachowym okiem spojrzał i stwierdził, że to może być - podkreślam - może być jakiś tam moduł elektroniczny, ale on się nie podjemie naprawy, a poza tym to dużo kosztuje ok.300 zł. RATUNKU!!! czy to naprawdę tyle kosztuje? czy to napewno zepsuł się ten moduł? gdzie mogę zadzwonić? gdzie zawieźć tą pralkę? Muszę ją naprawić, żeby oddać a do tego kupić sobie nową.
    Bardzo proszę o pomoc. Nie wiem czy można tu zostawić swój nr.kontaktowy, jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc to proszę napisać do mnie: aneta.dom(malpa)interia.pl
    Z góry dziękuję za pomoc i zainteresowanie moim problemem.
    Aneta M

0 1
  • #2 21 Wrz 2006 23:51
    Parol
    Poziom 17  

Prawdopodobnie wytarły się szczotki od silnika i trzeba wymienić na nowe.

0