Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

C75-Blokada hasła aparatu

20 Wrz 2006 20:39 1467 7
 • Poziom 24  
  Mam pewien problem ze swoim C75, miałem go zawieszonego na smyczy podczas prac przydomowych i niechcący zablokowałem sobie kod aparatu. Wygaszacz ekranu miałem zablokowany hasłem i jakoś podczas przenoszenia cięższych rzeczy musiał mi się przypadkowy klawisz wcisnąć i pojawił mi się komunikat o zablokowanym telefonie i potrzebie jego wyłączenia. Uruchomiłem telefon ponownie, wpisałem PIN i jest OK, ale do czasu kiedy zablokuje mi klawiaturę i uruchomi się wygaszacz ekranu, nie mogę wpisać hasła bo po wciśnięciu # pojawia się komunikat o blokadzie aparatu i ponownym uruchomieniu. Próba zmiany kodu aparatu w ustawieniach nie może być dokonana z powodu blokady kodu... czy jakoś można to odblokować???
  Dla moderatora: Chodzi o blokadę hasła aparatu, nie o blokadę karty lub PIN i PUK te znam, telefon jest legalny i jest moją własnością.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 12  
  po 1.

  sprubuj wyłączyć wygaszacz ekranu i nieblokuj klawiatury:) tak też sie da żyć.

  a jak Ci to niepasuje to pozostaje zmiana softu lub kody serisowe.
 • Poziom 19  
  idz do serwisu martechem odczytaja ci kod aparatu i zresetuja
 • Poziom 20  
  Idz do serwisu i popros o odczytanie kodu aparatu - uszługa powinna być tania ok.10-20zł - po co sie męczyć.
 • Poziom 11  
  Witam!!
  Spróbuj Tak.
  Niech Telefon Bedzie Włączony Z Kartą I Wpisz *#9999#
  Powinno Pomóc Ale Pamietaj Ze Utracisz Wszystkie Dane;(
  Nie Jestem Pewien Ale Powinno Pomóc.
  Pozdrawiam
 • Poziom 24  
  Dzięki za sugesite, ja znam kod jaki wprowadziłem do aparatu, tylko podczas prac kilka razy przypadkowo wcisnęły mi się jakieś klawisze i telefon odczytał to jako błędnie prowadzone hasło, zablokował się i teraz nie mogę tego zmienić. Wyłączyłem wygaszacz i telefon się nie blokuje... ale wolałbym mieć wygaszacz zablokowany hasłem . Ogólnie w niektórych telefonach denerwujące jest wyłączenie blokady klawiatury jadnym klawiszem, często przypadkowo się w kieszeni odblokowuje klawiatura i zdarzało mi się że dzwonił do przypadkowych osób.
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Jeśli masz gwarancję i zależy ci na niej poproś o skasowanie kodu paratu i założenie locka z powrotem.Cała operacja w serwisie zajmie max. 10min. i za około 20PLN twój problem zniknie...
 • Poziom 24  
  Doczytałem się na innym forum, że problem podobno zniknie po zdjęciu simlocka, poczekam więc aż skończy się gwarancja i zdejmę blokadę, nie ma sensu dwa razy wydawać pieniądze na coś co można za jednym razem załatwić... na razie dałem sobie spokój. Próby przywracania fabrycznych ustawień i zmiana oprogramowania nie dały pomyślnego wyniku w tej sprawie, dziękuję za odpowiedzi, temat zamykam..