Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję fachowca w Warszawie

22 Wrz 2006 19:54 1302 15
  • Poziom 12  
    Który wyczyściłby i wykalibrował głowice w decku Pioneer CT-W806DR. Dostałem ten sprzęt w prezencie i podczas odsłuchu kaset słychać różnicę pomiędzy dwoma kieszeniami. Jedna gra głośniej na lewy kanał, druga na prawy. Bardzo proszę o jakiś kontakt, najlepiej na mail: arekmiz(MAŁPA)onet.pl

Z góry dzięki za pomoc.
  • Spec od sprzętu Unitra
    Sam nie potrafisz?To nie jest powiedziane ze tylko czyszczenie i kalibracja.To moze juz czas na jej wymiane!
  • Spec od sprzętu Unitra
    Artur k. napisał:
    ?

Przyczyna niekoniecznie musi leżeć w głowicy.
    Panie Arturze nie musi ale jednak jest duze prawdopodobienstwo ze jednak moze i od niej wlasnie nalezalo by zaczac!
  • Poziom 12  
    Gdybym wiedział jak sprawdzić czy to głowica a potem ewentualnie umiał ją wyregulować to bym tutaj nie pytał, prawda?

Korzystam od niedawna z elektrody. Jestem chemikiem, ale dzięki pomocy kolegów z działu AGD poprawiłem swoją pralke Amica:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...hemikiem&sid=8fff8b901e827fa41e484582f24a243f

A dzięki kolegom z działu Optoelektronika zrobiłem sobie kolorofon (zdjęcia w dolnej części tematu):

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...start=30&sid=8fff8b901e827fa41e484582f24a243f

Niestety do bardziej skomplikowanych ''tematów'' się nie dotykam albowiem są od tego fachowcy. Dlatego pomyslałem że w dziale Audio znajdę pomoc w tej sprawie ale jak na razie nic konstruktywnego nie ma. :(
  • Spec od sprzętu Unitra
    OK ja wszystko rozumie masz prawo sie nie znac!W takim wypadku pozostaje Ci serwis RTV bo samemu nie ma w tym co grzebac!
  • Poziom 12  
    To chyba jasne że serwis RTV. Ale pytam, czy ktoś nie ma jakiegoś sprawdzonego namiaru. :) Owszem, książkę telefoniczną i internet mam, ale chodzi o to by nie iść do piewszego lepszego. Zależy mi na kimś kto zna się na takim sprzęcie no i nie zedzrze ze mnie jak to robią serwisy autoryzowane. :) Słyszy się nieraz historię jak to nic nie zrobili a wystawili rachunek jakby wymienili wszystko oprócz obudowy.... :)
  • Spec od sprzętu Unitra
    Posluchaj do tego nie wejdziesz czy ktos cie oszuka czy tez nie czy to w serwisie czy na elektrodzie jesli kogos nie znasz to musisz sie z tym liczyc.
  • Poziom 12  
    OK, napiszę dużymi literami, żebyś zrozumiał: POSZUKUJĘ NAMIARU NA SPRAWDZONEGO FACHOWCA W WARSZAWIE, KTÓRY MNIE NIE OSZUKA. ZNASZ TAKIEGO, CZY DALEJ BEZSENSOWNIE BĘDZIEMY NABIJALI LICZNIKI POSTÓW? :)
  • Poziom 20  
    Witam. Polecam serwis "Elser" w Warszawie,na ul.Platynowej 8. Oni od wielu lat zajmuja sie Pioneerem,wiec pewnie sobie z tym poradza:) Pozdrawiam.
  • Admin grupy audio
    Witam

Panie Marianie zgadzam sie z Panem że należy zaczać od głowicy :).

Kolego arekmiz

Napisałem Ci na PW , zaoferowałem pomoc w tej sprawie.

Jeśli chcesz to skożystaj jeśli nie to ja Ci w inny sposób nie jestem w stanie pomóc.

Myśle ze to by było na tyle jeśli chodzi o dyskusje i nabijanie sobie postów

Pozdrawiam
  • Spec od sprzętu Unitra
    arekmiz napisał:
    OK, napiszę dużymi literami, żebyś zrozumiał: POSZUKUJĘ NAMIARU NA SPRAWDZONEGO FACHOWCA W WARSZAWIE, KTÓRY MNIE NIE OSZUKA. ZNASZ TAKIEGO, CZY DALEJ BEZSENSOWNIE BĘDZIEMY NABIJALI LICZNIKI POSTÓW? :)
    Szukaj.Kto szuka ten znajdzie!
  • Admin grupy audio
    gorzyga napisał:
    Witam. Polecam serwis "Elser" w Warszawie,na ul.Platynowej 8. Oni od wielu lat zajmuja sie Pioneerem,wiec pewnie sobie z tym poradza:) Pozdrawiam.

Poradzić napewno sobie poradzą, pytanie czy im sie bedzie chciało.
    Znam ten serwis i niestety nie mam o nich dobrego zdania, czesto jakaś prosta usterka dla nich jest niemożliwa do naprawienia, bo "za stary sprzęt i nie ma częsci"

Pozdrawiam
  • Poziom 31  
    dla mnie kilka lat temu sciagneli poczta lotnicza z magazynu w japonii raczke do radioodtwarzacza samochodowego 7150-wersja na stany, w polsce sie przypadkiem seria w pewexie trafila. w magazynie na europe - w holandii nie bylo. cena jak dla mnie nie grala roli, ale potrwalo to ponad miesiac i zaplacilem ........ nie chcecie wiedziec ;)
    wiec chciec to sie chce,ale czesto koszty sa nie do przeskoczenia.
  • Admin grupy audio
    Witam

Olaf nie przesadzaj, koszty zawsze bedą owszem, jednak ten serwis na platynowej nie jest szczęśliwy.
    Kiedyś mieli mi naprawić (w ramach gwarancji) pokrętło jog, w CDJ100 no i co naprawili - zamiast wymienić to najprawdopodbniej tylko przeczyścili, bo po kilku imprezach znów było to samo (wczesniej działało prawie rok - padło z miesiąc przed końcem gw..).

Tak samo ze starą zmieniarką :/, stwierdzili że uszkodzony jest silnik ale takich juz nikt nigdzie nie ma, bo to stary typ - wystarczyło pojechac na wolumen żeby sie przekonać że takich silników jest cała masa.

Ja rozumiem że serwisy autoryzowane sciągaja kupe kasy ale nieróbstwa jak w ich przypadku nie moge zrozumieć.
    W wypadku sprzetu "profesjonalnego" czesto jesteśmy skazani na serwis autoryzowany, jednak w wypadku sprzetu domowego użytku, bardzo czesto da sie go naprawić na własną ręke (posiadając odpowiednią wiedze) albo w "osiedlowym" serwisie po duzo niższych kosztach.

Pozdrawiam
  • Poziom 22  
    Witam.Zajmowałem się magnetofonami i zamiast prowadzić jałową dyskusje
    proponuję pomoc koledze w temacie.Mieszkam w Warszawie i zajmuję się
    sprzętem estradowym.Napisz na :zibisound@o2.pl lub lepiej zadzwoń:
    022 613 66 82 lub 697 08 10 44.Pozdrawiam-Zygmunt.PS.posiadam aparature pomiarową i kasety testowe.