Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Jetta 2006 i problem z alarmem firmy DEST DOG

22 Wrz 2006 22:17 3038 8
  • Poziom 14  
    Witam kupiłem to auto jakies dwa dni temu,nie miałem problemu do tej pory jednak dzisiaj w nocy otworzyłem drzwi na zapalonym silniku i zaczeła mi wyc syrena ,kontrolka autoalarmu szybko pulsuje i nie moge odpalic silnika właczanie i wyłaczanie alarmu nic nie daje,jest tam autoalarm Dog z firmy dest po Canie-znalazłem tez wyłacznik awaryjny ale tez nic nie daje,W salonie nie dali mi zadnej instrukcji tegoz alarmu ,ani kluczyka do wyłaczenia syreny-nawet zadnej słownej instrukcji-jak tak mozna? Auto stoi i wyje a mnie szlag trafia jest 22,30 wiec serwis jest nie czynny jutro do nich zadzwonie,moze ktos wie co sie stało i jak to wyłaczyc?
  • Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    A czy prócz fabrycznego pilota dostałeś jakiś nadajnik w formie karty kredytowej?
  • Poziom 14  
    kierunki migaja- a oprócz pilota fabrycznego do zamków w kluczyku nic nie dostałem niestety-co mam z tym zrobic?
  • Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    Jak teraz próbujesz odpalić auto to mrugnie światłami na ok 2sek i nie można go odpalić? Czy dioda led miga, czy świeci na stałe?
  • Poziom 14  
    Dioda led szybko pulsuje alarm pika wewnetrznym buzerem po właczeniu zapłonu i auta nie idzie odpalic . Poza tym jak z niego wysiąde to wszystko działa ok tzn .zamykam go dioda mruga równomiernie otworze go mechanicznie kluczykiem alarm wyje nacisne otwórz w pilocie alarm sie ucisza,tylko nie mozna go odpalic-tu jest problem
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    jak załóżyli ci alarm a ty za niego zapłaciłeś to dzwoń do serwisu niech go wyciągają i oddają pieniądze. Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    pojechałem do serwisu i wykasowali jakies błedy magistrali can-zamykam temat.