Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki sub wybrać? Wzmacniacz 380 RMS.

pww9 23 Sep 2006 07:22 1773 12
    mike21
    Level 29  
    Slyszalem ten glosnik i gra srednio.Zapomnij o tej skutecznosc 97db.Jesli JBL to tylko seria GTI

P.s mam EQ dbx12r nówke do sprzedania 490zl duzo lepszy i mocniejszy od tego JBLa

pozdro!!!
    crazy_88
    Level 42  
    wes tego eq od mike 21 napewno bedziesz zadowolony glosnik ma spore mozliwosci i pokazuje swoja klase cisnienie jest nie samowite
    pww9
    Level 10  
    nie spotkalem sie z ta firma.mozesz podac link z tym subem gdzie beda podane parametry?
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Jeśli nie znasz tej firmy to kup i wtedy poznasz(sąsiedzi również :-) ).Kup dla niego Monacora 1502 ,a wtedy cię znienawidzą(sąsiedzi).
    mike21
    Level 29  
    Strona
    http://www.audiotel.co.za/dbxr.htm

Parametry:
    - rozmiar 12" (30cm)
    - Moc max 1000W
    - moc RMS: ok 500W
    - 4Ohm
    - FS=35Hz
    - Qts=0,44
    - Vas=2,5ft3
    - SPL 90dB
    - 2 lata gwarancji
    - 10kg wagi
    - aluminiowy odlewany kosz
    - cewka 2,5"
  • Helpful post
    crazy_88
    Level 42  
    tylko ze earthquake nadaje sie do wolnego bitu przy szybkim bicie sie niestety gubi:(
    mike21
    Level 29  
    crazy_88 wrote:
    tylko ze earthquake nadaje sie do wolnego bitu przy szybkim bicie sie niestety gubi:(

Troszoke sie myslisz wczoraj widzialem DBX12r w zamknietej kolo slucha tylko ostrej techniawki glosnik radzi sobie doskonale w tej wlasnie skrzynce.Pozdrawiam!!!

P.s Po ta sa rózne obudowy by dostosowac glosnik do swoich potrzeb
    pww9
    Level 10  
    szkoda ze tylko ze mam wzmaka 380rms:cry:

Dodano po 7 [minuty]:

Jaki kupic sub pod wzmaka 380rms?chcialbym zeby mial wiekszy spl niz 90db
    mike21
    Level 29  
    pww9 wrote:
    szkoda ze tylko ze mam wzmaka 380rms:cry:

No fakt nie wykorzystasz go na maxa ale powiem ci ze jedna sztuke mialem przez jakis czas podlaczona pod wzmaka Alpine 200W rms :D bo innyw wzmak mialem w naprawie i komórka lekko skakala na dachu :D wiec duzo nie potrzeba zeby ruszyc ten glosniczek ale wytrzymuje 500W rms a nawet wiecej bez problemu.A przy takiej mocy 500w naprawde poteznie gra :wink:
    pww9
    Level 10  
    Zna sie ktos na tym sprzecie?Moze mam zmienic wzmacniacz na wiekszy zeby miec mocniejszy bas?ale na jeki?powercar?czy parametry tej firmy sa prawdziwe?tanie sa wzmacniacze tej firmy:|
    Kris196
    Level 11  
    Witam!
    Właśnie wróciłem z firmy, która zakłada profesjonalnie audio w samochodach. Odsłuchałem głośniki hertza za 1000 zł pod z wzmacniaczem Carpower - bajka jak oczywiście za tą cenę:) Poinformowali mnie, że to najlepszy wzmacniacz w tej cenie na rynku (jesli im wierzyć) zakładają ich dużo i ludzie są zadowoleni, bo gra naprawdę dobrze. Ja zleciłem im założenie takiego wzmacniacza http://www.carpower.pl/index.php?id=2&lang=pl&id_cat=15&id_item=89 i głośnka w skrzyni http://www.focal.tm.fr/accueil_en.htm nazywa się Access 30 A1 i ma zagrac rewelacyjnie. Mieli podobny podłączony w demo i grał b.dobrze, miękki dynamiczny bass. Z przodu mam Heliksy z tweesterami (blue). Po świętach jade założyć i dam znać jak zagra:)