Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

w900i resetuje się po unlocku i wgraniu języka polskiego.

xxlman 23 Sep 2006 16:09 1061 5
    xxlman
    Level 11  
    WITAM!!!

Mam problem.... Sony-Ericsson W900i po unlock'u oraz wgraniu języka polskiego resetuje się. Co bardzo ciekawe resetuje się nie na wszystkich kartach sim..... np. na nowym Orange (prepaid) telefon działa wyśmienicie, na starej karcie (abonament) plusgsm oraz nowej erze (abonament) i TakTak telefon się w łącza, łapie zasięg i po pewnym czasie(klkanaście sekund) resetuje się, po czym znów się resetuje....

Podczas robietnia TestPoint'a mialem problem, układ byl zalany klejem. Klej usunąłem bardzo delikatnie odsłaniajac TP. Telefon robiłem za pomocą Cruiser'a

Wgrywałem do telefonu oprogramowanie W900i_CXC1250057 oraz W900i_CXC1250058.
    Nie można zrobić customizacji wywala bład

Proszę o pomoc w moim problemie
    xxlman
    Level 11  
    widze że jak ciężki temat to nie ma odpowiedzi
    KamilSz
    Level 17  
    zrób fullflasch wgraj gdfsa -ale zrób wcześniej backup
    sim
    Level 28  
    Po prostu nie ma tego problemu.
    Od dobrego pół roku nie trzeba żadnego tp dla cid 49 - jeśli taki masz.
    A po drugie bez customize będzie taki objaw.
    Unlock rsa, unlock, flash fs z customize, flash main z customize, restore firmware i już.
    Więc czytaj więcej - funkcja szukaj się kłania, help jest w cruiserze, forum specjalne na zfranku...
    Sam sprzęt o wielkich możliwościach to nie wszystko.
    xxlman
    Level 11  
    Witam telefon robilem niecaly rok temu i nie bylo innej mozliwosci jak przez TP w tej chwili telenon jest na brown i wszytko co mowicie juz robilem od razu naprawilem erom wgralem wszytkie flashe , gdfs tylko zatrzymuje mi sie na customizacji!!!!
    A więc co proponujecie na tą customizacje???
    sim
    Level 28  
    Są dwa poziomy zabezpieczeń - kolor i rsa. Jeśli jest wysoki cid, to nawet na brown trzeba zrobić unlock rsa, żeby poszło customize. Na wysokich cid trzeba potem przywrócić rsa. Na cidach niskich można zostawić i brown i usunięte rsa.