Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CLIR w Plusgsm na Eric T65 ustawienie domyslne??

piekarcio 23 Wrz 2006 22:09 1095 2
  • #1 23 Wrz 2006 22:09
    piekarcio
    Poziom 10  

Chcialbym, zeby domylnie mojemu rozmowcy pokazywal sie moj numer, a tym samym z niektorymi chcialbym rozmawiac jako Zastrzezony. Gdy aktywowalem CLIR, to wszystkie polaczenia sa anonimowe, ewentualnie moge ustawic pokazywanie numeru, gdy deaktywuje ukrywanie numeru, to caly czas sie wyswietla, dla konkretnego polaczenia nie mozna korzystac z ukrycia.

Czy jest mozliwe, zeby domyslnie prezentowal sie moj numer, a tylko w niektorych przypadkach - po ustawieniu parametrow danego polaczenia - byl niewidoczny??

0 2
  • #3 24 Wrz 2006 12:01
    piekarcio
    Poziom 10  

tino2003 napisał:
    W abonamencie w plusie mam domyslnie ustawione ukrywanie numeru ale jak chcę aby był pokazywany to w opcjach prezentacji numeru tylko ustawiam na "pokazuj numer" i ładnie to działa.
    pozdr

A ja wlasnie chcialem n odwrot, w sumie wystarczy, jakby telefon sam podawal *31# przed numerem i numer bylby widoczny, tylko nie widze takiej opcji:(

Aaa no i wlasnie tak jest w Samsungu C-100, w Ericssonie T65 natomiast menu Połączenia -> Następne pol. sa opcje Pokaz moj numer oraz Ukryj mój nr, niestety sa one nieaktywne, co zrobic, zeby zadzialaly??

0