logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

minolta e223 problem z zasilaniem akumulatorami

ckm18 24 Wrz 2006 13:39 1136 4
REKLAMA
  • #1 3051706
    ckm18
    Poziom 11  
    jak wyżej , kupiłem nowe akumulatory sanyo 2500mah załadowałem je na max ładowarką , i wrzuciłem do aparatu - zrobiłem nim 7 zdjęć po czy baterie się rozładowały , mam takie same akumulatory w canonie a60 tylko ze 4 , zrobiłem nim już 50 zdjęć i troche się nim bawiłem i są całe, więc to raczej nie jest wina akumulatorów, czy w aparacie może być coś zepsute że tak szybko wyładowuje akumulatory ???

    z góry dzięki za odpowiedź
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 3054290
    marbed
    Poziom 15  
    ckm18 napisał:
    , i wrzuciłem do aparatu - zrobiłem nim 7 zdjęć po czy baterie się rozładowały ,


    Witaj towarzyszu niedoli :cry: Poczytaj ten wątek https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic559865.html
    też się bałem, że w aparacie jest coś walnięte i rozładowywuje akumulatorki, ale spójrz proszę na zdjęcie wnętrza ładowarki które wkleiłem.
  • REKLAMA
  • #4 3074148
    ckm18
    Poziom 11  
    _jta_ i marbed - dzieki za info, ale ładowarka ( MW9168 ) też jest dobra tak samo jak akumulatory zrobiłem na nich już około 200zdjęć na canonie a60 i nie ma żadnego problemu, a co do minolty to zostałą sprzedana na allegro i zastąpiona canonem a60. dzięki i pozdrawiam
  • #5 3080665
    Piter K.
    Poziom 23  
    mam dwie Minolty, opisywana przez Ciebie i s414, zeby bylo smieszniej mam takie same akumulatory i nigdy nie spotkalem sie z takimi problemami. byc moze miales wadliwy egzeplaz aparatu. pierwszym aparatem wykonalem prawie3000 zdjec, drugi tez nie proznuje i powiem ze nigdy nie maialem problemow z tymi Minoltami
REKLAMA