Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie macie opinie n/t alarmu sam. MAGICSYSTEM 1712 LCD

24 Wrz 2006 22:59 939 10
  • Poziom 11  
    Znalazłem na aukcji taki oto autoalarm z powiadomieniem. Wydaje się ciekawą ofertą cena/możliwości. Jednak na elektrodzie na jego temat nikt nic nie pisze.
    Czy jest ktoś kto taki alarm zamontował?
    Jak się on spisuje?
    W grupie cenowej do 300 zł to jedyny alarm z wibracją w pilocie.

http://www.allegro.pl/item128104516_alarm_z_powiadomieniem_na_pilota_magicsystem_lcd.html
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    raz montowałem, przyznam że nie jest to rewelacja no ale jeszcze klijent się nie skarżył (może przez to że sam go kupił):D
  • Poziom 11  
    Dziękuję. Rozumię, że nie jest wart mojego zachodu.
  • Poziom 32  
    A nie lepiej zamontować "normalny" alarm i dodać "normalne" powiadomienie? Jak coś nawali, to tylko część będzie do wymiany, a nie całość. Za 300 zł można już znaleść alarm z prawdziwego zdarzenia.
  • Poziom 11  
    Można i tak, ale wóczas trzeba by nosić dwa breloczki - jeden od alarmu drugi od powiadomienia. Chyba nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie.
  • Poziom 26  
    ale np: powiadamianie gsm
  • Poziom 11  
    No tak. Zasięg praktycznie nieograniczony, ale haracz trzeba płacić. Chyba co najmniej 50 zł / 6m-cy (tyle chyba na dziń dzisiejszy to kosztuje)
  • Poziom 32  
    Wkładasz kartę prepaid (simplus, taktak itp.) Płacisz tylko za wysłane smsy, a te u wielu operatorów są prawie lub całkiem darmowe.
  • Poziom 31  
    Uzupełniasz konto co miesiąc o 5 zł i spokój.
    A powiadomienie radiowe to już troszkę nie te czasy, sprawdza się ale jak masz auto pod domem :-) .
    Tylko kup takie powiadomienie bez komórki, poprostu modół powiadomienia do którego wkłada sie karte sim.W środku jest akumulatorek, można podłączyć wiele funkcji, wyłączyć silnik smsem, odpalić i takie tam różne
  • Poziom 11  
    5 zł to chyba przesada. Muszę popytać u operatorów. Sądzę, że ta minimalna kwota trochę urośnie...
  • Poziom 11  
    Sprawdziłem te rzeczy i na dzień dzisiejszy jest co następuje:
    Wartość doładowania -> okres wykonywania połączeń
    Era
    20zł -> 1 miesiąc
    50zł -> 3 misiące
    Plus
    10zł -> 1 tydzień
    20zł -> 1 miesiąc
    50zł -> 3 misiące
    150zł -> 6 misięcy
    Heyah