Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda fabia 1.2 + gaz sek. nie przechodzi na gaz

25 Wrz 2006 13:33 2129 3
  • Poziom 10  
    witam

mam problem z instalacja gazowa a wlasciwie sterownikiem od gazu.
    w serwisie powiedzieli ze przy podlaczeniu innego sterownika wszystko chodzi tak jak powinno wiec to sterownik. jeden mechanik podjal sie naprawy sterownika ale potrzebuje schematu do instalacji PRINS'a ale to napisalem w innym poscie. czy moze znacie miejsce gdzie mozna kupic taki sterownik(to ostatecznosc) albo ktos zna miejsce gdzie naprawiaja takie sterowniki w okolicach bedzina-sosnowca. istalacja rok po gwarancji serwisowana i tu taki zonk. jesli ktos wie gdzie mozna kupic uzywane takie cacko to tez prosze o info pozdrawiam
  • Poziom 11  
    witam

nie wiem gdzie w sosnowcu mozna kupic taki sterownik instalacji gazowej, ale proponuje podjechać na ul.Stawową (okolice Gospodarczej) w Sosnowcu moze oni cos poradzą.

pozostaje jeszcze allegro :)

powodzenia
  • spec od auto-elektro
    a najlepeij tam gdzie sie ta instalacje zakladalo, oni maja wszystko do tego jako autoryzowany przedstawiciel
  • Poziom 10  
    dzieki za info bylem z tym az w tychach. ale udalo sie to nie sterownik on dziala podobno jak nalezy juz gaz przeskakuje, niewyobrazacie sobie jaka poczulem ulge bo na ogol 1500 zl i co smieszne 120 zl za wymiana a to potrafi zrobic moj 10 letni kuzyn 4 srubki, wypiac i znow wpiac kabel. najciekawiej bylo jak jezdzilem w bytomiu bo tam jest taki zaklad mw miare znany i polecany a juz mielem u nich zamawiac tam sterownik bo stwierdzili ze to to :). a po podlaczeniu do kompa trzeba przestawic tam rodzaj tego urzadzenia ktore odpowiedzialne jest za cisnienie i to tyle.
    Ale mam inny problem bo w skodzie na komputerze pokazuje mi spalanie i na gazie jest odo wieksze o pare litrow co mnie zaniepokoilo i jak samochod jezdzi na gazie w streowniku pokazuja sie jakies bledy i sie automatycznie zapala kontrolka sterowania silnikiem ostatnio skasowalem bledy ale caly czas na tym zbiorniku paliwa z gazem jezdze wiec nie wiem co to bo nie moge zlokalizowac bledow ich kody to :

17911
    16555
    16555 ten blad widac 2 razy byl :)

zastanawiam sie czy to nie cos z ukladem wtdechowym co o ty sadzicie ??

ps. zastanawiam sie czy nie zalozyc jakiegos serwisu co sie dzialo ludzia z fura i gdzie znalezli pomoc