Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Serwer wydruku, na jednym PC nie drukuje z IE.

27 Wrz 2006 14:30 1104 6
  • Poziom 10  
    Posiadam dwa starszego typu komputery postawione na NT podłączone za pomocą sieci do serewera wydruku jetdest ex 3plus a do niego drukarka hp930. Na jednym kompie jest Ok czyli drukuję wszystko : z Worda, z notatnika, z IE i inych programów. Natomiast na drugim nie drukuje tylko z IE (jest to istotne dla mnie) muszę tekst edytować w wordzie i dopiero wydruk. Z konta admina drukuję tak jak na pierwszym czyli wszystko dopiero na koncie usera nie drukuje z IE.
    Gdzie może być problem - ustawienia i i upawnienia takie jak na pierwszym kompie i dalej puppa.
    POMOCY
  • Poziom 12  
    moze ie korzysta z innej drukarki która masz zainstalowaną albo ie nie wskazałes drukarki przez którą ma drukować ie??? sprawdz
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Skoro drukuje na koncie Administratora, a na zwykłego usera już nie, to problem jest w uprawnieniach.
    Partycje masz tam FAT, czy NTFS ?
  • Poziom 10  
    też pomyślałem o uprawnieniach tylko nie wiem co mógłbym zmienić skoro ustawienia sa dokładnie takie same jak w pierwszym kompie.
    Tego pliku co z IE nawet nie przekazuje do zadań drukowania. Można klikać druk do u---------- śmierci. A z Notatnika pyk i poszło.
    Więc jeżeli byłby problem z uprawnieniami to i z notatnika nie powinno drukować.

W systemie zainstalowana tylko jedna drukarka.
  • Poziom 12  
    z jeżeli w Ie w pliku dasz polecenie drukuj a pózniej klikniesz "znajdz drukarke" to widzi twoją drukarke???
  • Poziom 10  
    Wszystko teoretycznie jest ok:
    -drukarka zainstalowana
    -widzi drukarkę w ustawieniach strony
    -jest jedna drukarka (domyślna)

i skoro drukuje z worda lub notatnika to znaczy ze z drukarką i sterownikami wszystko OK

User z uprwnieniami admina nie może niestety też wydrukować z IE.

Muszę tekst wyedytować w edytorze tekstu i dopiero można wydrukować.
    Skończyły mi się pomysły.
  • Poziom 12  
    Moze spróbuj przeskanowc antywirem system czy nie masz jakiegos syfu. mozesz tez przeinstalować IE bo juz nic innego mi nie przychodzi do głowy :|