Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ferguson 7318 - jak w menu sprawdzic waznosc uprawnien?

Tomasz Urbaniak 27 Wrz 2006 19:20 7471 11
  • #1 27 Wrz 2006 19:20
    Tomasz Urbaniak
    Poziom 9  

Witam. Kolejna sprawa z moim fergusonem 7318 jak i gdzie w menu moge sprawdzic waznosc uprawnien i dlaczego nie przechodza z miesiaca na miesiac? Podobno jest to kwestia ustawien menu. Klikam po menu i nie moge tego znalezc, nie chce czegos poprzestawiac. Z góry dzieki za pomoc.

• #2 28 Wrz 2006 07:38
    geco
    Poziom 24  

To zalezy jaki masz aktualnie soft ,z tego co pamientam wchiodzi sie w meni i sprawdzasz tam gdzie pisze seca mediagrand jak masz oczywiscie wsadzona karte naciskasz "ok" i powiny ci sie pokazac uprawnienia 0000,0065,0068

• #3 28 Wrz 2006 09:53
    rj22
    Poziom 19  

Witam
    daty uprawnień nie sprawdzisz a przepuszczanie to kwestia oprogramowania
    pozdro

• #4 29 Wrz 2006 14:31
    Tomasz Urbaniak
    Poziom 9  

Dzieki ze odp. Nie pocieszyla mnie. Probowalem w menu znalezc to co radzil geco ale nic z tego. Beznadzieja z tym fergusonem, wywalilem za niego 4 stowy a w zamian mam co miesiac problem z tymi uprawnieniami. Nie da sie tego jakos przestawic czy wgrac innego softa zeby normalnie dzialalo??? Nie tego oczekiwalem za ta kase.

• #5 29 Wrz 2006 21:31
    wojkor
    Poziom 13  

Jeśli masz soft edukacyjny, to uprawnienia same nie przechodzą, trzeba reaktywować uprawnienia, najlepiej przez ICA. Co do sprawdzania uprawnień w ferdku, najnowsze softy są na stronie http://www.ferguson.pl/pliki , na nich podobno jest możliwość odczytu uprawnień. Piszę podobno, bo nie jest mi to potrzebne, więc nie sprawdzałem.

• #6 29 Wrz 2006 23:39
    dżenka
    Poziom 12  

Witam !!!
    Ojej ja też mam Fergusona 7318 UCI od tygodznia pakiet startowy w Cyfrze + nie wgrywałam żadnego nowego softu tylko wyszukałam kanały i zainstalowałam . Odbiera wszystko Czy ja też mogę mieć takie problemy ja Tomasz

• #7 30 Wrz 2006 08:49
    geco
    Poziom 24  

Z tego co pamietam pare dni temu wgrywalem soft do DSR 7000 odpowiednik 6018 i jakos pokazywal uprawnienia .W 6318 tez z miesiac temu cos wgrywalem i pokazywal uprawnienia a co wazne aktywowala sie na nim karta a uprawnienia przechodza na nastepny miesiac.Lepiej napisz czy placisz za abonament czy masz karte po reaktywacji.

• #8 30 Wrz 2006 12:39
    Tomasz Urbaniak
    Poziom 9  

Witam. Czyli rozwiazaniem na moj problem jest wgranie nowego softa? Ja mam wykupiony abonament w Cyfrze z gory na rok (pierwsza moja umowa) ale jakie ma to znaczenie? I pyt do wojkora Czy reaktywacja uprawnien przez ICA z karta w moim tunerze cos da?? Bo robilem juz taki manewr ale karta byla w tunerze znajomego (Philips, na ktorym uprawnienia przechodza bez prblemu). Jezeli tak to zaoszczedzi mi to biegania a jak nie to musze pomyslec o wgraniu innego softa.

• #9 30 Wrz 2006 12:53
    tenap
    Spec od TV

Witam!
    Niestety musisz wgrac najnowszy soft ze strony http://ferguson.pl/ AF7318UCI_E6798.zip i wszystko będzie działać poprawnie: uprawnienia przechodzą, można odczytać uprawnienia.

• #10 30 Wrz 2006 12:57
    wojkor
    Poziom 13  

Oczywiście, ja reaktywuję kartę co miesiąc na swoim 7318, tyle tylko, że ponieważ mam soft edukacyjny, muszę na czas reaktywacji wyłączyć dodatkowe opcje, ale jeśli masz oryginalny soft, nie ma problemu, właczasz na 1-szy program, reaktywujesz i uprawnienia przylatują.

• #11 30 Wrz 2006 15:32
    Tomasz Urbaniak
    Poziom 9  

OK. Najpierw sprobuje reaktywowac karte ale dopiero za miesiac bo teraz przeszly mi uprawnienia na tunerze znajomego. Jak mam sprawdzic jaki jest soft w moim tunerze (nie kupowalem go w sklepie, wiec nie musi byc orginalny) i jakie sa te dodatkowe opcje ktore wylaczasz na czas reaktywacji(majac soft edukacyjny) ?

• #12 30 Wrz 2006 15:44
    wojkor
    Poziom 13  

jeśli wgra się edukacyjne oprogramowanie, na ferdku można oglądać niektóre kanały kodowane, temat jest długi, poczytaj na http://forum.dvhk.pl
    wersję softu znajdziesz w menu ferdka.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME