Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Accord 1.8i 96"świeci się czerwona lampka sbe

27 Wrz 2006 21:11 3395 7
  • Poziom 10  
    Byłem u elektryka i powiedział że to błąd w komputerze poduszki powietrznej i że można z tym jeździć.Czy można to wykasować i czy nie ma to wpływu na pracę silnika.czy teraz poduszka nie zadziała?
  • Poziom 33  
    to kontrolka srs poza tym w twoim aucie mozna bez specjalnych przyrzadow odczytac kody i stwierdzic co dolega poduszce moze ten elektryk jest troche słaby na ten problem na prace silnika nie ma to wpływu ale napraw to jesli dbasz o swoje zdrowie
  • Poziom 10  
    fructon napisał:
    to kontrolka srs poza tym w twoim aucie mozna bez specjalnych przyrzadow odczytac kody i stwierdzic co dolega poduszce moze ten elektryk jest troche słaby na ten problem na prace silnika nie ma to wpływu ale napraw to jesli dbasz o swoje zdrowie
    WITAM DZIEKI ZA RADĘ .Ale jak można odczytać kody błedów w Hondzie Accord. W jaki sposób?Robiłem kiedyś w Matizie robiąc w zworkę w gniezdzie djagnostycznym i licząc mrugnięcia checka czy w Hondzie też podobnie?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    gdzie jest w Hondzie gniazdo djagnostyczne i czy samemu mozna wykasowac ten błąd
  • Poziom 33  
    jezeli chcesz odczytac i wykasowac blad to gniazdo do odczytu jest pod schowkiem pasazera a gniazdo do kasowania za skrzynka bezpiecznikow sa to gniazda wylacznie do air bagu
    Załączniki:
  • Poziom 10  
    fructon napisał:
    jezeli chcesz odczytac i wykasowac blad to gniazdo do odczytu jest pod schowkiem pasazera a gniazdo do kasowania za skrzynka bezpiecznikow sa to gniazda wylacznie do air bagu
    A jak mam odczytać kody ,czy robie zworkę w gniezdzie i jeśli tak to które bieguny mam połączyć robiłem kiedyś podobnie w matizie łączyłem biegun AiCpo przekręceniu zapłonu mrugała lampka check