Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Word 2000 i drukarka. Word wiesza się po wybraniu opcji.

28 Wrz 2006 20:09 2150 2
  • Poziom 30  
    Po jakichś manewrach z oprogramowaniem pojawił mi się problem z Wordem 2000. Jeżeli jest włączona drukarka (sieciowa bo mam dcha komputery w sieci) lub jest wybrana jako domyślna drukarka "PDF Creator" to Word pracuje normalnie.
    Natomiast jeżeli drukarka sieciowa jest wyłączona i jednocześnie wybrana jako domyślna w Win2000, to po otwarciu dowolnego dokumentu w Wordzie i użyciu opcji menu Plik "Ustawienia strony" lub na pasku narzędzi okienka wyboru fontu jak również wielkości fontu Word wiesza się. Większość opcji menu i pasków narzędzi działają poprawnie.
    W międzyczasie przeinstalowałem Windowsa, Office, drukarkę ale nic to nie zmieniło.
    W innych aplikacjach Office 2000 te same opcje też je wieszają.
    Komputer był skanowany antywirem, adawarem i cały czas pracuje firewall. więc zakładam że system mam czysty (a może jednak nie).
    Proszę o jakiekolwiek sugestie co powinienem zrobić aby problem zniknął.
    Z góry dziękuję za wszelką pomoc i porady rozwiązujące problem.

Pozdrawiam wszystkich

jjanek
  • Poziom 29  
    Czy próbowałeś w tey odczekać dłuższą chwilę - Word może szukać drukarki w sieci i może to mu sprawić problemy, ale wcale się nie musi zawieszać (podobny problem miałem, ale problem sam się rozwiązał i już nie występuje: zakupiłem Office2003 i komputery muszą przejść przez printserver by coś wydrukować na jednej z dwóch drukarek)
  • Poziom 30  
    Niestety, trawa to bardzo długo i zero reakcji. Pomaga krzyżyk zamykający i wtedy pojawia się okirnko z informacją, że Aplikacja nie odpowiada itd, a potem Zamknij.

Pozdrawiam wszystkich

jjanek