Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blue Screen "STOP: 0x000000F4...

29 Wrz 2006 00:40 69758 4
  • Poziom 12  
    Mam problem z kompem. Na poczatku pojwiaja sie "z wnetrza skrzynki" odglosy jak by jakis taktomierz tykal. Trwa to od kilku do kilkunastu sekund, a potem - Blue Screen i :
    Fehler STOP: 0x000000F4 (0x00000003,0x82A8DBCO,0x82A8DD34,0x80604450)
    Defragmentacja, Scan Disk, AntiVir - wszystko zrobione i rece opadaja.
    Prosze o pomoc lub jakies wskazowki.
    System Win XP SP2
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Sprawdź wtyczki od zasilania dysku. U mnie jest podobny numer co jakiś czas jak grzebie coś w kompie i rusze (nawet delikatnie) przewody zasilające to już coś nie zwiera, sprawdź czy zasilacz daje CI odpowiednio na przewodach żółtym ~12V i na czerwonym ~5V, czarny to Masa. Jeśli zanadto odbiegają to znaczy że uszkodzony zasilacz, a jęśli zasilacz oki to albo kable albo padnięty dysk...
  • Spec od komputerów
    Miałem ten komunikat błędu dokładnie wczoraj podczas instalacji XP SP2, instalacja "stawała" zawsze w tym samym miejscu (34 min do końca) i blue screen.

Rozwiązanie było dokładnie takie jak w linku jankolo, czyli dysk systemowy podpięty był na pierwszym kontrolerze jako slave, master był pusty ... Po zmianie położenia dysku z slave na master instalacja przebiegła bez problemów.

Celowo powtórzyłem to co podał w linku jankolo gdyż problem ten dotyczy także instalacji systemu (nie tylko wyjścia ze stanu wstrzymania).
  • Poziom 12  
    Jak na razie wszystko leci OK - wymienilem kabel. Ponadto sprawdzilem HDD (Maxtor) programem PowerMax 4.23. Test przeszedl pomyslnie.
    Dzieki za pomoc i pozdrawiam.