Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

K300i semctool problem

29 Wrz 2006 12:18 1317 7
  • Poziom 13  
    Witam! Mam k300i. Dysponuje tylko div'em i darmowymi programami (semctool 84) + kabelkiem do t28. Mam pytanie... dlaczego w semc tool przy probie zrobienia czegokolwiek wywala mi po zczytaniu CID:
    ERROR: 305010
    Wielokrotnie bylo to poruszane na forum, lecz nigdzie nie ma odpowiedzi..
    Inne programy na COM od T28 (speed unlock) idą OK oraz flashują, więc prosze nie pisać przeczysc styki sprawdz kabel itp itd.
  • Spec od GSM
    Bo ten semctool to fake a juz napewno wersja 8.4
    Starszymi jeszcze czasami szło cos zrobic ale bardziej unlock jak flesherka
    Nie wiem moze masz cos kablem pokombinuj
  • Poziom 13  
    Czytaj post : "Inne programy na COM od T28 (speed unlock) idą OK oraz flashują" kabel jest 100% OK. Semctool to nie jest fake.... (ver. 2.2 tak samo nie dziala...)
  • Admin grupy GSM
    Odpowiedzi udzielił Ci już komismaja to jest fake. Jakoś u mnie na semctoolu i kluczu wszystkie k300 idą od strzała. Więc posłuchaj tego co mówi komismaja (a wie co mówi) i lepiej zaprzestań prób z odblokowaniem telefonu bo jezeli zacznie go czytać i coś pójdzie nie tak to wtedy już nawet flashować się nie będzie chciał.
    A zapytam jeszcze czy podczas unlocku bootujesz fona powerem? Jeżeli nie to spróbuj.
    pozdr
  • Poziom 13  
    Witam! Dlaczego w takim razie programy speedunlock da vinci itp idą bez problemu ? Juz raz uwalilem ten telefon podczas flashu ale odratowalem wiec to nie problem... Wy mowicie ze semctool to fake... dlaczego wiec w wyszukiwarce elektrody po wpisaniu semctool czytam posty zadowolonych ludzi? Telefon oczywiscie bootuje powerem (jest przeciez info power on now).
  • Spec od GSM
    Cedar napisał:
    Witam! Dlaczego w takim razie programy speedunlock da vinci itp idą bez problemu ? Juz raz uwalilem ten telefon podczas flashu ale odratowalem wiec to nie problem... Wy mowicie ze semctool to fake... dlaczego wiec w wyszukiwarce elektrody po wpisaniu semctool czytam posty zadowolonych ludzi? Telefon oczywiscie bootuje powerem (jest przeciez info power on now).

czytasz wypowiedzi zadowolonych ludzi którzy pracuja na oryginalnym kluczu a nie na darmowej wersji takze dlatego są zadowoleni
    pozdrawiam
  • Poziom 13  
    tak... i nadal brak solucji ... może w końcu doda ktoś coś konstruktywnego?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Coś konstruktywnego - kup klucz.O simlocku z K300i było mnóstwo na forum więc proszę używać klawisza "szukaj" a nie śmiecić.
    Temat uważam za wyczerpany.