Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SIEMENS A31 - jaka jest pred. trans. RS ustawiona fabrycznie

29 Wrz 2006 19:08 803 2
  • Poziom 15  
    Witam:)

Chcialem wysterowac poprzez komendy AT telefon Siemens A31, kupilem kabel RS232 podlaczylem do PC jednak nie wiem jaka jest fabrycznie ustawiona predkosc transmisji RS232.. nie wiem jak skonfigurowac terminal zeby mozna bylo nawiazac polaczenie. Prosze o podpowiedz

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Witam,

Jeśli masz dostęp do archiwalnych numerów "eksperta" to polecam artykuł pt. "Dobry kontakt" z numeru 4/2004. (tu masz fotkę pierwszej stronki artykułu: http://ks-ekspert.pl/images/nowosci/big/2954.jpg - niestety jest mała). Artykuł zawierał info o sposobie i konfiguracji połączenia i linki do stron z komendami do Siemensa i Nokii.

Miałem kiedyś wyporzyczony ten numer, spróbuje załatwić go jeszcze raz, jeśli się uda wyśle skan tych stron.

Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Witam:)

Dzieki za odp...byloby super :)))

Przy okazji to mam do czynienia z ciekawym zjawiskiem...podlaczylem telefon Siemens a31 kablem RS232 potem przejsciowka na USB do laptopa i jak w terminalu wydawalem polecenia do niezaleznie czy telefon byl podlaczony czy nie i tak przychodzily odpowiezi :D Do tej pory nie wiem co jest grane :D