Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iNFO-TECH - problem z instalacją

adam190 30 Sep 2006 13:02 5032 4
    adam190
    Level 13  
    Mam 3 płytki, pierwsza się normalnie instaluje, gdy pojawia się 2 % to prosi o włożenie drugiej płytki -na drugiej płytce mam jeden plik "VVDDATA.CDB" i instalator nie instaluje dalej tylko prosi ciagle o drugą płytke. Czy ktoś wie jak z tym problemem można poradzić sobie?
    Jacek79
    Level 37  
    czy ten temat jest zwiażany z elektryką samochodową?
    zadzwoń do sprzedawcy
  • Helpful post
    krbl
    Level 17  
    po części temat związany z samochodami.
    przynajmniej program infotech.

musisz mieć uszkodzoną drugą płytę.
    albo masz zbieraninę różnych wersji i dlatego jest problem.
    albo masz pochrzanione katalogi na płycie.

jaka konkretnie jest wersja programu.

napisz na pw pomogę.

żeby ludzie nie krzyczeli
    :wink:
    cjr
    Level 21  
    Nie masz przypadkiem dwóch napędów CD? Info-Tech robi czasem takie numery, że woła o włożenie płytki do napędu np. F, jeśli włożysz do napędu o innym oznaczeniu instalacja nie pójdzie dalej.
    Crxiak
    Level 10  
    Witam,

Przepraszam, ze odswiezam takiego starego kotleta ale moj problem jest zbierzny z tym tematem.

Otoz, moj problem nie dotyczy instalacji Infotech-a lecz jego uruchomienia. Jak wiadomo program powinien nam uruchomic sie w IE, lub innej przegladarce, tymczasem u mnie po uruchomieniu info techa, otwiera sie okno worda i tam probuje dzialac, co oczywsicie sie mu nie udaje. Jak zmienic, co zrobic aby moc uruchomic infotecha normalnie w IE?
    W opcjach folderow zmienilem aby dokumenty dochtml i inne z html otwieraly sie w ie. Zadzialalo ale nie do konca. Infotech owszem otworzyl sie w IE lecz nie mogl polaczyc sie z serwerem (localhost). Bladze jak slepiec, nie umiem dobrac fraz do wyszukiwarki, i wszystkie zyly mam juz napuchniete z nerwow. Prosze pomocy :)