Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie odnośnie tuszu do HP Photosmart C3180

30 Wrz 2006 23:07 2517 5
  • Poziom 14  
    Witam, orginalne tusze do drukarki jak w temacie to 336 i 342 czy da się używać tuszy 338 i 343 chodzi mi o wiekszą pojemność tych drugich. Czy drukarka ich nie wykryje i tylko wydam niepotrzebnie pieniądze?? Dzięki i pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    Witam. Też mam tą drukarkę i kupiłem ją tylko dlatego że jest możliwość założenia większych tuszy. Jeśli masz od niej pudełko to z tyłu pisze jakie tusze można zakładać, jeśli nie to spytaj w sklepie (dla pewności), sprzedawca będzie wiedział. Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    a cy polecilibyscie jakies tusze zamnienniki lub zestawy regenerujace?
  • Poziom 11  
    Witam. Nie polecam żadnych zamienników, stosuj oryginały, zamiennikami zmarnowałem poprzednią drukarkę:cry: Pozdro.
  • Poziom 11  
    ja od lat regeneruje tusze w swoich drukarkach, prwaidłowo zregenerowany wkład nie zabrudzi ci sprzętu. To jest najtańsza metoda. Co do jakości wydruków to jeżeli orginałom przyznamy 10 pkt. za jakość to dla regeneracji wypada 8 pkt
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam akurat takom samom drukarkę i właśnie napełniłem tusz ( pierwszy raz więc jest trochę zachlapana,ale już jest dobże) jednak boje się że po drugim dopełnieniu jednak coś mi wyskoczy na pulpicie i nie bede mugł drukować. Te drukarki podobno nie mają tych hipów zliczających ,ale martwie się bo muj kuzyn ma lexmarka ktury nie ma hipa zliczającego ,a jednak dał rade tylko dwa razy napełnić i STOP. Od czego to zależy,że raz można napełniać a raz nie (hmm) MOŻE SĄ JAKIEŚ PROGRAMY DO KASOWANIA TEJ PAMIĘCI W DRUKARCE? NAPISZCIE COŚ O TYM PROSZE

Post był raportowany.

Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA. --> REGULAMIN. [hefid]