Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instalacja karty telewizyjne z pilotem

01 Paź 2006 13:52 1903 5
  • Poziom 11  
    Mam zainstalowanego Win XP Prof. i chyba zainstalowany tuner TV mam też już zainstalowane sterowniki do tak zwanego USB RF to jest chyba odbiornik sygnałów pilota. Mam pytanie czy trzeba jeszcze dodać urządzenie typu pilot!!!.
  • Poziom 15  
    Czy to jest karta wewnętrzna czy zewnętrzna i jaki to jest tuner??
    Jeśli nie wiesz czy masz zaistalowany tuner to sprzawdź: Menedżer urządzeń->Sprzęt->Kontrolery dźwięku wideo i gier.
  • Poziom 11  
    Wewnętrzny tuner ASUS TV7131/FM analogue & hybird TV w kontrolerze dzwięku jest zainstalowany jako ASUSTek Tiger Capture Device.
    Dodam że cały zestaw to Packard Bell i sterowniki pochodzą z ich strony.
  • Poziom 20  
    Witam, A czy mógłbyś dać znać, gdzie kupowałeś ten komputer (w jakim kraju) bo ja też mam komputer Packard Bell, z tą samą kartą i kupowałem go w anglii. Też mam problemy niestety z uruchomieniem tej karty. Dzięki z góry za odpowiedź.
  • Poziom 11  
    Musisz wejść na stronę packard bell ja znalazłem sterowniki pod tym adresem http://support.packardbell.com/uk/ musisz z tyłu kompa przeczytać numer seryjny wpisać go tam bez spacji i powinien znaleźć wszystko co dotyczy twojego kompa. U mnie już wszystko chodzi mam zainstalowany program EZVCR pobrałem go chyba też ze strony packard bell ale wszystkie efekty efekty widoczne są po zainstalowaniu programu Power Cinema wersje 30 dniową możesz pobrać z netu niestety nie mam też pełnej wersji i nadal jej szukam jak by komuś się udało to chętnie skorzystam
    Komputer był przywieziony z Niemiec.
  • Poziom 20  
    http://rapidshare.com/files/21828333/pc5.rar
    Tutaj anjdziesz pełną wersję Power Cinema 5.

Mój problem z kolei polega na tym, że nie za bardzo mogę podłączyć źródło zewnętrzne do karty telewizyjnej. Mam przejsciówkę, jednakże żaden program nie odbiera sygnału wejsciowego. Wie ktoś o co może chodzić???

Pozdrawiam!!!