Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tuba blaupunkt vs Tuba magnat

Marcin_ca1 01 Oct 2006 14:01 1809 7
    crazy_88
    Level 42  
    od razu odradzam wszelkie tuby lepiej wziasc skrzynie bass nie jest tak meczacy jak z ''tuby'' ktora daje same bum bum i lomot . odradzam skrzynie blaupunkta gdyz graja nie zaciekawie:(
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Odradzam obie(jak i każdy inny walec).Jaki masz wzmak i ile masz kasy na suba?
    crazy_88
    Level 42  
    jak chcesz tanio i dobrze to wes ravemastera bsw 10'' i do tego wzmacniacz carpowera hbp602 cena to okolo 430 zloty za calosc , lub jeszcze tansza alternatywa to monoblock solinga i zolty stx to wychodzi ci okolo 300 zloty za calosc
    Marcin_ca1
    Level 22  
    Nie jestem zainteresowany skrzynią, mam już jedną tubę i mi się podoba.
    Po drugie ja się pytam która lepsza, blaupunkt ma niby 600W a magnat 450 ale magnat jest chyba bardziej renomowaną marką, ale balupunk ma więcej W więc się zastanawiam co wybrać i prosiłem was o pomoc przy doradzeniu która!

wzmachor mam na oku MAGNAT CLASSIC 360
    denzi
    Level 19  
    Nie wiem jak gra Blaupunkt, ale Magnata odradzam. Tyle mogę Ci pomóc.

Aha, on nie ma 450W. Ba, nie ma nawet 200, bo mój wzmak ma 185W i robi z tego głośnika szmatę. Jak już chcesz koniecznie walec to JBL.
    chico
    Level 18  
    I jedna i druga to takie samo go*** ;]
    drrumin
    Level 17  
    Jak nie zależy ci na tym żeby grało to weź obojetnie którą odkręć gein na maxa i na pewno bedzie cie slychac na osiedlu, tylko że ten dzial dotyczy troche czego innego i przedmówcy chcieli Cie wyprowadzic z bledu i pomóc, ale cóż.