Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chłodziarkozamrażarka Whirlpool ART 831-2/G- termostat

01 Paź 2006 20:39 3939 3
  • Poziom 13  
    Witam.

Zapoznałem się z archiwum na podobne tematy, ale zatrzymałem się na bagatelnym problemie - gdzie odczytam jaki posiadam model chłodziarki?
    Jest to 2 agregatowy Whirlpool kupiony jako dość wysoki model w 1998 - mimo, że posiadam jeszcze do niego dokumenty nie doszukałem się nazwy - modelu tej chłodziarki - wszędzie only whirlpool i tyle. Padł mi terez termostat chłodziarki i próbuję znaleźć nowy, nie wiem może jakiś zamiennik?

Na termostacie ustaliłem (zamazane) znaki w rodzaju:

R03 02552 D068 000 WhirlR290+ lub podobnie.

Jaki powinienem kupić termostat - gdzie ewentualnie pytać o niego (jestem z małopolski) no i jaki jest ten model całości ustrojstwa, bo sam się już uśmiecham, że nie mogę go odnaleźć na chłodziarce.

Treść tematu poprawiłem.
    <skryn>
  • Poziom 18  
    Kolego, sprawdź tylną ściankę chłodzarki, czy nie jest miękka miejscami; termostaty bardzo często padają w wyniku rozklejenia tylnej ścianki chłodziarki. Oczywiście to nie reguła, ale sprawdź. Ewentualnie kup termostat z samorozmrażaniem, aby kapilara pasowała długością.

Moderowany przez skryn:

Post edytowałem na czytelny! Proszę w razie problemów użyć przycisku "pisownia"!!

• Poziom 13  
    reperator napisał:
    Ewentualnie kup termostat z samorozmrażaniem, aby kapilara pasowała długością.

Ścianka wygląda na dobrą - termostat miał już kłopoty po dwóch poprzednich wyłączeniach lodówki do mycia - po załączeniu długo trwalo, zanim załapał. Teraz nie załapał niestety.
    Rozważam kupno oryginału. Chodzi mi o dobranie - ustalilem model chłodziarko- zamrażarki - ART 831-2/G
  • Specjalista AGD
    Kup sobie termostat W-4.1 lub W-4.2 .Róż nica jest w długości kapilary.Wymontuj stary termostat zaznacz sobie kabelki gdzie idą(3,4,6)i w sklepie dopasujesz.Pozdrawiam.