Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV '27 cali LCD - jaki kupic?

eska 02 Paź 2006 16:22 2840 9
  • #1 02 Paź 2006 16:22
    eska
    Poziom 12  

WItam

Chodzi mi o TV 26, 27 cali musi byc LCD z HD ready. Jaki TV kupic na co zwrocic uwage przy wyborze? Co jest wazne - jakie parametry itd

Jak byscie mogli to poprosze o jakis typ ktory wg was jest dobrym wyborem.

TV LG sa dobre?

0 9
  • #2 02 Paź 2006 17:12
    piotrekmilitowski
    Poziom 23  

Witam proponuje Samsunga, jest on Liderem na rynku jeśli chodzi o matryce LCD TFT i najnowsze S PVAWażne to; Rozdzielczość, stopa kontrastu, czas reakcji matrycy,kąt widzenia (pion,poziom)!

Pozdrawiam

0
  • #3 02 Paź 2006 17:47
    gibon19866
    Poziom 11  

nie zgadzam się z przedmówcą a jeśli chodzi o firmę jak ma być niezadrogo to LG a jak ma być jeszcze lepsze to propnowałbym mało znaną firmę w Polsce LOEWE

0
  • #4 02 Paź 2006 17:57
    piotrekmilitowski
    Poziom 23  

Witam! A na czyjej matrycy LG chula ???
    Fakt Loewe (SĄ LUDZIE KTÓRZY MAJĄ TELEWIZOR I SĄ LUDZIE KTORZY MAJĄ LOEWE) to bardzo dobra firma! Ja poleciłem to co według mnie i ze strony serwisu i z jakości jest dobrze wykonane!
    Pozdrawiam!

0
  • #5 02 Paź 2006 18:20
    eska
    Poziom 12  

a co to jest HDMI ?

0
  • #6 02 Paź 2006 18:39
    piotrekmilitowski
    Poziom 23  

HDMI To wysokiej jakosci przewód do przesyłania nieskompensowanego sygnału video o najwyzszej możliwej jakosci! Niezbędny do połączenia urządzeń wyposażonych w te wyjścia!
    Twoje przyszłe LCD da z siebie 100% przy podłączeniu urządzenia (np.tuner HDTV, DVD) poprzez ten przewód!
    Pozdrawiam!

0
  • #8 02 Paź 2006 19:52
    piotrekmilitowski
    Poziom 23  

Witam ! Szkiełko jest ok., ma bardzo dobre parametry(wysoka rozdzielczość, kontrast, kąt widzenia oraz czas reakcji matrycy) !
    Mam paru klientów którym poleciłem LCD Samsunga (46" oraz 40") i są zadowoleni (to był klucz moich instalacji antenowych)!
    Ps. Pamietaj że kupując tego typu sprzęt np. pod kablówke jakość obrazu nie będzie najlepsza ! Efekty rosną przy podłączeniu, np. tunera cyfrowego SAT przez złącze euro,-w góre- przez złącze typu komponentowe(Pr,Pb,Y) i najwyżej HDMI !
    Pozdrawiam!

0
  • #9 02 Paź 2006 20:40
    eska
    Poziom 12  

To bedzie podlaczone pod antene zwykla na dachu. A pozniej chce to podlaczyc pod ta TV nowej generacji z ITI pod tego ich boxa co mozna odbierac HD.

0
  • #10 02 Paź 2006 21:40
    piotrekmilitowski
    Poziom 23  

A więc po podłączeniu tunerka Ntv zobaczysz co te szkielka potrafią!
    Pozdrawiam!

0