Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z odbiorem naziemnego POLSATU

02 Paź 2006 22:46 1079 4
 • Poziom 10  
  Mam niewielki problem z odbiorem kanałów telewizyjnych. Posiadam antenę siatkową ze wzmacniaczem. Odbiór kanałów TVP1,TVP2, TV3kraków jest OK ale Polsat jest tragiczny. Przebija TVP1 . Gdy wyłaczy nadawanie TVP1 odbiór jest idealny. Mieszkam 50 km od Krakowa. Co mogę zrobić z tym problemem.
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Założyć antenę a nie atrapę ;).
  Michał
 • Poziom 30  
  Nie chce zakładać nowego tematu bo mój problem jest podobny. Mianowicie, korzystam ze zwykłej anteny dostępnej na każdym targu. Do niedawna nie miałem żadnych problemów z odbiorem. Ostatnio mam nowych sąsiadów i gdy oni oglądają TV ja mam straszne problemy z telewizją naziemną(wszystkie kanały, nawet czechy, a mieszkam ok. 30km od granicy). Czy znacie może jakieś sposoby na przeciwdziałanie takiemu czemuś? Telewizor sąsiadów jest praktycznie za moim telewizorem. Wymieniłem kabel i płytkę wzmacniacza, różnicy nie ma żadnej.
 • Poziom 23  
  Co do tematu sąsiadów wg. mnie jest to wina ich instalacji a konkretnie przedwzmacniacza w antenie ( w momencie właczenia TV , wzbudza się przedwzmacniacz i zakłóca twoją antenę ) , Tak więc nie pozostaje nic innego jak porozmawiać z sąsiadem i nakłonić go do wymiany przedwzmacniacza , w antenie . Pozdrawiam Marcin