Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Corsy B-co to za złącze? Do czego to jest?

03 Paź 2006 17:36 2040 11
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    A jaki silnik tam siedzi.Bo w 1.2 tego nie mam??

A jakie kolory przewodów?? Brązowe?? Może to jest złącze DLC??
  • Poziom 17  
    W mojej tez to jest i w serwisie kiedys mi wciskali ze to jest do podłączenia jakiegos testera ??
  • Poziom 27  
    elektrit sprawdz na wtyczce sterownika na jaki pin przychodzi i patrz na schemat. nie sadze ze od pompy powietrza wtornego bo opel nigdy nie dawal zaslepek na wolne wtyczki no ale... Moze cos od klimy ? Bo od oktanow to chyba tam brazowa byla taka owalna. tez to nieraz widuje ale jakos nie wpadlem na pomysl zeby szukac co to bo raczej czas ograniczony :)
  • Poziom 24  
    Witam!! Dolaczam sie do pytania. Ile razy takie auto z taka wtyczka robilem tyle razy mnie ""gryzlo" pytanie do czego i po co to jest??
    I widze ze nie jestem sam!:D

Pozdrawiam, milego dochodzenia!!
  • Poziom 27  
    moze jednak cos do klimy moze instalacja jes przygotowana pod takie wlesnie zabawki ale czemu zaslepione u nich to malo spotykane zazwyczaj wszystko zawsze wisi czyli sobie dynda
  • Poziom 12  
    elektrit napisał:
    Dochodzą dosyć grube kable,takie ze 2 mm kw.,kolor brązowy i brązowy z białym pasmem.
    Mi ososbiście wydaje się,że ma to coś wspólnego z wentylatorem chłodnicy.
    Ciort wi....

A nie czasem brązowy i brązowy z żółtym?? Broń boże nie posądzam o daltonizm:D ale po latach mógł wyblaknąc.
    Wtedy będzie to tak jak pisałem wczaśniej złącze DLC (data link Conector)
  • Poziom 12  
    Ide za schematem.I jedynie przewody do DLC mają (podobny) kolor.Nic więcej znaleśc nie moge.Tak sobie to dedukuję wg rozpiski.
  • Poziom 27  
    tak jak mowilem elektrit to smierdzi klimatyzacja